Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy honnap járás után meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honnap járás után meg lehet kérni a lány kezét?

Figyelt kérdés
31f

2018. nov. 6. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ír erről a BTK
2018. nov. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Megkérni meg lehet.

De nagyon ritka, amikor egy kapcsolatban jól jön ki, ha ilyen gyorsan zajlanak az események. Azoknál a felek mindig úgy nyilatkoznak, hogy "rögtön tudtam, hogy ő az igazi", és az egészben van valami sorsszerű. És tényleg működik, hosszú évek után is.

De ez százból egy vagy max. kettő eset. És biztos, hogy nem írnak ki róla kérdést, mert minden egyértelmű, nincs bizonytalanság.

2018. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Kb ennyi idősek voltunk mi is, mikor összejöttünk. (én vagyok a nő)

Engem már az is megriasztott kicsit, mikor néhány hét után felhozta a gyerek-témát, hogy ő majd szeretne gyerekeket, és visszakérdezett, hogy én hogy állok ezzel. Pedig racionálisan tudtam, hogy felnőtt emberek lévén ezt tényleg az elején kell tisztázni, mert ha én inkább kutyát szerettem volna, akkor felesleges lett volna húzni egymás idejét. De ha 2 hétre rá megkéri a kezemet, visítva menekültem volna, ez teljesen biztos. Tuti azt gondoltam volna, nem normális a pasi.

2018. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 laszlo racz ***** válasza:
29%
zsakba macskat nemkel
2018. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze meg lehet, de nagyon biztosnak kell lenned az érzéseidben, és a párod érzéseiben is....

Engem a férjem 1 hónap után kért meg. Ő alig 21 éves volt akkor, én 24. Egyszerűen tudtuk, hogy együtt akarjuk leélni az életünket, nem volt semmi kérdés. Van amikor rövid idő után érzi ezt az ember, nem kell évekig járogatni/ együtt éldegélni hozzá.

17 hónappal később házasodtunk össze, szóval összességében 1,5 év kapcsolat után. Pár hét múlva lesz a 7. házassági évfordulónk.:) most sem csinálnánk másképp!

Ha komolyan úgy érzed, hogy ő a másik feled, lelki társad, soha többé nem kell más, vele akarod leélni az életed, akkor hajrá.:)

2018. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Karena26 ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha ő az igazi, akkor nem szabad hibáznod egy elkapkodott lánykéréssel! :)

Menj biztosra: hogy mikor megkéred, igent mondjon!!! ;)

Érd el, hogy mikorra eljuttok a lánykérésig, tuti igent mondjon! Hódítsd meg! Bizonyítsd be neki, hogy ő az igazi számodra, s szereted, és vele képzeled el a hátralévő egész életedet!

Légy vele kedves, türelmes! Tiszteld, és ne használd ki, ne kényszerítsd bele olyan helyzetekbe, amikre ő még belül nincs kész!


Drukkolok, hogy összejöjjön nektek, s tényleg ti legyetek egymásnak az igazi! :)

2019. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!