Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A két eljegyzési gyűrű közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két eljegyzési gyűrű közül melyik tetszik nektek jobban? Ha AAAA minőségben veszem szépen fog csillogni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. nov. 19. 08:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Csodaszép!Még sárga arannyal is,fehér kővel.Kék kő nem az esetem,de mivel nem én hordom majd ezt ti döntsétek el.
2018. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Olyan átlagos. Ha semmi extrára nem vágyik, akkor tökéletes a fenti kettő. A 3 darab kék köves, amit linkeltél, szerintem nem igazán jó, de igazából te ismered az ízlését. A zafír amúgy nagyon mutatós kőben, főleg, ha AAAA-s (de szerintem anélkül is)
2018. nov. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! mindenképp AAAA lesz.
2018. nov. 21. 10:46
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kevesebb néha több. Nekem személy szerint sosem tetszettek a csűrt-csavart kinézetű gyűrűk, pláne eljegyzési gyűrűben. A letisztult, egy kisebb vagy nagyobb kővel sokkal elegánsabb, finomabb. Persze attól függ, h a menyasszonyod milyen stílusú. Engedd meg, h linkeljek az enyémről hasonlót vagy még ami anno tetszett :)


Amilyen az enyém: [link] (Kb. szinte ugyanez :D)


Ami még tetszett volna: [link]

2018. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Biztos interneten akarsz rendelni >100 ezres gyurut?

Miert nem mesz el egy jonevu otvoshoz, ekszerboltba? Ott meg is tudod nezni, hogy milyen, ha nem jo a meret, tudnak hamar modositani rajta. Vagy ha egyik se tetszik a kinalatbol, keszitenek olyat, amilyet akarsz.

Biztos nem mernek rendelni internetrol gyurut...

2018. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Első! 😁
2018. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A kérdésben feltettek közül mindkettő szép, de az első tetszik. A második nem az én stílusom, de nem rossz persze.
2018. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!