Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van annyi eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi eljegyzés Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jó összerakni a kettőt. Plusz ha esetleg szakítás a vége, a következő karácsony tuti depi.
2018. nov. 17. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Valahol szerintem az ilyesmi lehet romantikus, de manapság kezd kiveszni a karácsonyból az ami a lényege lenne. Számomra egyébként a karácsony soha nem volt egy igazán boldog dolog és nem telt el úgy ahogy szerettem volna. Pedig már 25 karácsonyom volt.
2018. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert különleges, egyedi, kreatív és meghitt egyszerre. Mint a többi kitudja hány millió embernek, akit szintén karácsonykor jegyeznek el :D
2018. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
#2+1.
2018. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Engem karácsonykor jegyeztek el, semmi kivetnivalót nem láttam benne. Persze nem az a lényeg, hogy boldogok vagyunk, hanem hogy a gyakori népe szerint snassz.
2018. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenkor érnek rá, és amúgy is összejön a család.
2018. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 peca1000 ***** válasza:
43%

Szeretet ünnepe, meghittebb, rokonsághoz is megy az ember, lehet a gyűrűt mutogatni, stb.


De anyagilag is kifizetődőbb, mert nem kell külön ajándékot venni a fa alá :)

2018. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Azért, hogy Húsvétkor már a szakításon legyen a hangsúly:).
2018. nov. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
És én csak azért lettem lepontozva, mert karácsonykor jegyeztek el? Szánalmas....
2018. nov. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet annak, hogy miért. Lehet azért is, mert unnepi hangulat van, vagy akik a család előtt szeretnének eljegyzést, akkor ez egy jó alkalom lehet. Nyilván van, aki úgy veszi, hogy ezzel megvan az ajándék (mondjuk ez kicsit gáz), vagy így szokás (mert nagyon sok karácsonyi eljegyzés van). De pl. az is közrejátszhat benne, hogy ez az év vége, jövőre esküvő, akkor az új évet kezdhetik mint jegyesek.

Nekünk is viszonylag közel volt az eljegyzésünk az ünnepekhez, de nem karácsonykor. Ez a “fa alatt/fán van a gyűrű” kicsit snassz, valamint mi pl. Nem a család előtt intéztük ezt. De valakinek ez megfelel, mások vagyunk.

2018. nov. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
#2 Vagyok, és annyira igazam van, hogy sok érintett dühből leszavazott :P Ők vannak többségben. Gratulálok az ötletes párotokhoz :)
2018. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!