Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan mutassam be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be?

Figyelt kérdés

Hello :)

Szóval röviden: 22 éves vagy a jövőbeli párom 24.

4 éve költöztem külföldre, a szüleimmel remek a kapcsolatot ápolok. De mióta kiköltöztem kicsit megromlott.

A barátommal ezelőtt 3 éve ismerkedtem meg, mivel én egy étteremben dolgozom, elég kevés időm volt akkoriban ismerkedni. Őt az étteremben ismertem meg, munkatársak vagyunk.

Nemrég megkérte a kezem, ő azt szeretné, hogy ne Koreában házasodjunk.

Eltervezte, hogy az országba szeretne költözni velem.

Itt kezdődik az, hogy még a szüleim nem is tudják, hogy megkértek a kezem.

Mivel anyám nagyon érzékeny, így nem tudom hogyan tudnám elmondani, hogy ne zaklassam nagyon fel. A barátom szülei nem beszélnek magyarul :D sőt angolul egy nagyon kicsit. Így hogy fognak beszélgetni?

Szerintetek mi tévők legyünk?



2019. jan. 16. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

mitévő légy?


első körben hagyd a kamu kérdéseket.

2019. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem?

Miért kamu?

2019. jan. 16. 20:18
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 3 év alatt arra nem voltál képes, hogy bemutasd a párod, hisz a nyitó kérdésedből ez jön le. Ezek után mit számít ez az egész? Miért érdekel pont most, hogy mit gondolnak majd szüleid?
2019. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sok K-dramat néztél. :D
2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem olcsó mulatság csak úgy haza utazni pár napra, hogy bemutassam! Azért szeretném bemutatni mert a szüleim, és gyakorlatilag náluk fogunk lakni egy pár hónapig! + ha hozzá megyek, az csak normális, hogy bemutatom.
2019. jan. 16. 20:55
 6/20 A kérdező kommentje:
Ennek semmi köze a K drámához!
2019. jan. 16. 20:55
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem ez eléggé kamu szagú.


Egyrészt eddig kajakra nem is mondtad el a szüleidnek, hogy jársz valakivel, ez kicsit gyanús, legalább skype-on bemutathattad volna, vagy ilyenek. Meg ha kajak ez lenne a szitu, nem itt kérdezgetnél.


Másrészt egy pasi a világ egyik legfejlettebb országából (feltételezem Dél-Koreáról van szó, nyilván nem Északról XD) képes lenne ideköltözni egy kelet-európai lepukkant posztkommunista országba miattad? Nekem ez túl tündérmeseszerű, mintha valami doramából kilépő tökéletes oppa lenne :D Nem tartom túl hitelesnek a a sztorit, bocsi. Nos, amennyiben mégis igaz, akkor meg baromira szerencsés vagy.

2019. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem értem, annyira ellenséges mindenki. Az ő döntése volt, hogy el szetetne költözni. Miért ne költözne?

Azt sem értem, hogy miért lenne kamu, ha például egy amerikai, svéd vagy ukrán párom lenne, akkor is kamunak tűnne a kérdés?

2019. jan. 16. 21:12
 9/20 A kérdező kommentje:
Ennyire kedves, segítőkész emberekkel rég találkoztam!
2019. jan. 16. 21:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Mekkora kamu :D
2019. jan. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!