Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan mutassam be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam be?

Figyelt kérdés

Hello :)

Szóval röviden: 22 éves vagy a jövőbeli párom 24.

4 éve költöztem külföldre, a szüleimmel remek a kapcsolatot ápolok. De mióta kiköltöztem kicsit megromlott.

A barátommal ezelőtt 3 éve ismerkedtem meg, mivel én egy étteremben dolgozom, elég kevés időm volt akkoriban ismerkedni. Őt az étteremben ismertem meg, munkatársak vagyunk.

Nemrég megkérte a kezem, ő azt szeretné, hogy ne Koreában házasodjunk.

Eltervezte, hogy az országba szeretne költözni velem.

Itt kezdődik az, hogy még a szüleim nem is tudják, hogy megkértek a kezem.

Mivel anyám nagyon érzékeny, így nem tudom hogyan tudnám elmondani, hogy ne zaklassam nagyon fel. A barátom szülei nem beszélnek magyarul :D sőt angolul egy nagyon kicsit. Így hogy fognak beszélgetni?

Szerintetek mi tévők legyünk?



2019. jan. 16. 20:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%

Ne vedd magadra, engem is lehurrogtak ezen az oldalon, mert túl ideálisnak tűnt a kérdésem... Tanulság: ha ilyen jellegű személyes kérdésed van, ne az interneten próbálj rá megoldást találni, hanem a barátaid körében.


Plusz a paroddal is megbeszelheted ám ezeket az aggodalmakat! Elvégre hozzá akarsz menni, úgy meg felesleges ha nem tudtok bármit megoldani együtt szerintem.


A kérdésedre visszatérve pedig mutasd be a párod nyugodtan, ha szeretnek a szüleid akkor elfogadják. Nem mondom hogy biztos boldogok lesznek, mert nekem amiatt nem boldogok hogy 10 évvel idősebb a férjem. Apám elfogadta, tok jól kijönnek, sokat programoznak együtt, pl együtt járnak edzeni, szaunázni, motorozni stb... pedig ott se indult könnyen a dolog, de volt olyan értelmes hogy felfogja hogy a lánya miatt meg kell látnia a jót ebben az emberben.


Ha anyámon múlik akkor meg se adom az esélyt a férjemnek, most meg babát várunk boldogan.

Felnőtt ember vagy , fontos a szüleid véleménye, de már nem az a mindent eldöntő! Mutasd be nekik, ne félj tőle, ha normálisak a szüleid elfogadják a választásod.

2019. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%

Nézd, nem az a hihetetlen, hogy koreai vőlegényed van, ha svéd vagy amerikai pasid lenne, akkor is furcsának gondolnám, hogy ide akar költözni, ebbe a lepattant országba. Szóval vagy kamu a kérdés, vagy szegény srác nem tud Magyarországról semmit (ha tudna nem akarna idejönni). Meg az is tényleg nagyon-nagyon fura, hogy a szüleid még azt sem tudják, hogy van valakid, de te már vinnéd oda hozzájuk lakni, főleg hogy szívbeteg az anyukád (a kulcsszó alapján ez jött le, bocsi, ha rosszul gondolom). Szóval eléggé hihetetlen nekem, hogy évekig meg sem említetted nekik, hogy van valakid.


Amennyiben mégsem kamu, nincs véletlenül a vőlegényednek egy hasonlóan odaadó, 19 és 23 év közötti öccse? :D

2019. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon élek!

Nem értem, rengeteg tini, család költözik Európába, sok egyetemista stb. Miért pont az aggasztó, hogy a párom hozzám szeretne költözni?

Szóval említettem anyámnak, hogy randizgatok valakivel, de az engem is váratlanul ért, hogy megkérte a kezem!

Anyám még mindig a kicsi lányának tart, biztos nem fog kitagadni!

2019. jan. 17. 14:35
 14/20 anonim ***** válasza:

Na, ez nekem egyre zavarosabb, fogalmazz már egyértelműbben. :D

Oké, asszem értem, szóval nem Magyarországra költözne, hanem abba a (feltételezem) nyugat-európai országba, ahol jelenleg dolgoztok. Így már érthetőbb.


A párod a katonai szolgálatát teljesítette már egyébként?

2019. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hehe :D sok a féltékeny.

Szerinte közöld vele minél finomabban, ne csináld azt, hogy csak úgy anyud elé állsz, egy számára idegen fiúval. Beszélj vele, hívd fel amikor ott van a barátod is, és közöld vele!

Szerencsés vagy, hogy kijutottál Koreába és hogy egy koreai a párod :) sok boldogságot!

2019. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15, nem vagyok féltékeny, hiszeen nem vagyok egy koreaboo p*cs@, akinek mindenáron koreai pasi kell, egyszerűen csak nem áll össze a sztori.



Kérdező, nagyon eltűntél...

2019. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
4%
#15 Hiába szedted le a neved, mindenki látta, hogy egy k-popper (vagy mi a halál) vagy. Persze, mindenki féltékeny egy kitalált történetre. Ha nem csak a béna filmjeik, a nyávogós zenéik, meg a homokosnak kinéző fiúcskáik érdekelnének, hanem mélyebben is ismernéd Dél-Korea társadalmát, akkor számodra is egyértelmű lenne, hogy egy álmodozó kis rajongó írta ki a kérdést.
2019. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Figyu, nem tudom mi olyan hihetetlen ezen? A testvéremnek is koreai menyasszonya van! Az a tény, hogy a testvérem Koreában él, és én velük élek amíg egy kis pénzt szerzek, az álmaim elérése érdekében, az annyira hihetetlen?!

Persze, hogy ezekben az években amíg kint vagyok, összejöttem valakivel. Barátságról-szerelem, és most itt tartunk. Meséltem anyámnak, minden rendben lezajlott!

Akármilyen hihetetlen, Európába szeretne költözni! Ne gyerekek azzal, hogy milyen hülye meg hasonlók!

Teszem ott van Kína, a szüleim szomszédja egy kínai család, 100%- kínai, annak ellenére, hogy Európában élnek szoktak kilátogatni Kínába!

2019. jan. 20. 17:11
 19/20 A kérdező kommentje:
És még, nem értem! Miért lennék én k-pop rajongó? Nem vagyok az, nem érint semennyire, nem szeretem! Nem minden koreai fiú néz úgy ki, mint azokban a videókban! Ha azt hiszitek, hogy a k-pop Mindennek az oka sajnálom.
2019. jan. 20. 17:21
 20/20 anonim ***** válasza:

#17, számomra is nehezen hihető a történet, viszont a koraiak filmjei, sorozatai egyáltalán nem bénák. Jó oké, nyilvánvalóan vannak gyenge, limonádé filmek is, viszont rengeteg eszméletlenül szép és kreatív koreai alkotás van, amelyek nemcsak, hogy utolérik, de sok esetben túl is szárnyalják az amerikai sorozatokat, filmeket. Épp a Good Doctor című K-dramát nézem, na ez egy olyan sorozat, ahol a cselekmény magával ragadó és izgalmas, a színészi játék meg egyszerűen zseniális.


A K-pop meg nyilván nem tetszhet mindenkinek, hiszen mindenkinek más a zenei ízlése és ez így van jól. Viszont ha azt mondod, ismered a koreai társadalmat, akkor nyilvánvalóan tisztában vagy az idolok munkakörülményeivel is. Ennek tudatában pedig talán nem így kellene róluk megnyilvánulni, ha a zenéjüket nem is, de a kitartásukat méltányolhatnád.


Á kérdező, megjöttél, szuper. :)

Számomra egy kicsit zavaros a sztori, ahogy előadtad, egyre zavarosabb és ezért nehéz elhinnem. Bocsi, ha bunkó voltam, próbáld meg légyszi jobban kifejteni.

És nem válaszoltál arra,a kérdésemre, hogy a kötelező sorkatonai szolgálatát teljesítette-e már?

2019. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!