Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom megkérte a kezem, igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megkérte a kezem, igent mondtam de utálom a családját. Félek, hogy ebből gondjaink lesznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elég nagy korkülönbség van köztem és a szerelmem között, ő 40 F én pedig 26 N. Ez a mindennapokban nem okoz gondot, kiválóan kiegészítjük egymást, nagyszerű ember a párom, mindenben támogatjuk, segítjük egymást, már már idilli lenne a dolog. De... Sajnos nem jövök ki a rokonaival. Nem csak az édesanyjával, a nagyszüleivel és a testvérével sem. Háromgenerációs családi házban lakunk, külön bejáratunk van, nem kell találkoznunk, nincs közös ténykedés, mégis látható a gyűlölet a szemükben, többször hangot is adnak neki, hogy nem látnak szívesen. Párom eddig mindig lecsitította a kedélyeket. Az eljegyzés hallatán majdnem rosszul lettek, mondták a páromnak, hogy ugye nem akarod elrontani az életed? Boldogtalan leszel ez mellett a nő mellett. És egyebek, igyekeztem kiszűrni, próbáltam inkább örülni a nagy napnak. Elköltözni nem tudunk, rettentő drága a ház, ki kellene fizesse a többi rokonnak a részét, utána meg hogyan tovább? Ez számára abszolút nem opció, főleg most hogy rengeteg pénzt költöttünk az elmúlt években a felújítására. NEm tudom, félek, hogy mi lesz ha összeházasodunk, hiszen utálnak. Mit tehetnék?
2019. jún. 20. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem ebbel az jon le, hogy felsz a hazassagtol. Eddig is utaltak, a hazassag utan mivel lesz ennel is rosszabb?
2019. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!