Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjam apa családját, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Meghívjam apa családját, ha ez a véleményük rólam? L/23.

Figyelt kérdés

A párom megkérte a kezem, másfél év múlva lesz esküvő. Karácsonykor akartuk bejelenteni apának és az apai ágamnak (telefonon már elmondtam), azonban bejelentették: nem szívesen látnak karácsonykor, mert nem vagyok velük jóban. Sose jöttek el semmilyen ünnepélyre, ami velem volt kapcsolatos (ballagás, diplomaosztó, stb), akkor erre se hívjam meg őket? Bővebben lent:


A szüleim még 10 éves koromkörül elváltak, apa újraházasodott és lett 3 fia. Nem nagyon foglalkozott velem és a nővéremmel soha, az új házasságával mintha az egész korábbi életét törölte volna - velünk együtt. 16 éves voltam, mikor eldöntöttem, nem szeretnék láthatásra sem menni hozzá, akkoriban már született az 1. fia. Azóta olyan évi 1-2-szer találkozunk (ünnepekkor), két éve ezek az alkalmak sincsenek. A testvére családjával jóban voltam, nagymamámmal viszont nagyon rosszban, mert rajtam vezette le az anyukám iránti dühét, amiért elváltak.

Ilyen esetben - ha már a jegyességemre sem kíváncsiak - ti meghívnátok az apai ág tagjait?



2018. dec. 9. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
meghívót csak az apámnak küldenék. majd ő eldönti, szeretne-e menyasszonyként látni.
2018. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Hívná őket a radai rosseb.

32/f

2018. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte szó szerint ugyanez a történetem. Én letöröltem mindenhonnan és azt se tudja, hogy unokája született. Persze csak névlegesen. Az unokám nagypapája a nevelőapám. Magadnak ártasz vele, ha ezt nem fogadod el, hogy sajnos ő nem kér belőled. Töröld az életedből. Később még hálás leszel érte.
2018. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
El írtam, szóval a fiam nagypapája, a nevelőapám... Mi így tekintünk rá, a vér szerinti apám, már nem része az életemnek.
2018. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: hasonló cipőben járunk, én is édesanyám párját tartom igazi apámnak, 12 éve van mellettünk jóban-rosszban. :)
2018. dec. 9. 17:36
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor még sem teljesen de ugyanaz a lényeg :)
2018. dec. 9. 17:37
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem szívesen látnak karácsonykor?

Én biztosan nem hívnám meg.

Apukád büszke lehetne rá,hogy egy ilyen lánya van.

Le se szar,te mégis gondolsz rá.

2018. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Az ilyen nem apa, hanem egy darab sz..r.


Eszedbe ne jusson meghívni, ès azt sem, akivel még rosszban vagy.


Ne is tudjanak róla.


Az uncsitesóim sem hívták el az apjukat, az esküvőjükre, mert egy nagy gazember.

2018. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Még a végén jol beégetnek a sajàt esküvödön!

Sajnos nem ritka az ilyen...

biztos nem hivnam meg öket...

Meg jo hogynem a sajat esküvödön fogsz jopofozni nekik.

2018. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg őket. Ők karácsonykor nem látnak szívesen titeket hát te meg az esküvődön nem látod őket szívesen.
2018. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!