Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az, hogy egy 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 40 feletti házas férfi, otthagyja a családját, gyerekeit egy huszonéves lányért?

Figyelt kérdés
a környezetemben több ilyen eset van, nem értem a miértjét? tényleg, egy 40 év körüli nőt már dobni kell egy 20 évesért?

2019. máj. 17. 13:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
30%
Pont ugyanazért, amiért egy 40 feletti nő lecseréli a férjét.
2019. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem a 20 éves lányért hagyja ott, hanem mert már rég tönkre ment a házassága, csak félt kilépni, amíg nem volt más.

Körülöttem is több középkorú férfi házassága ment tönkre, és mással kezdett új életet, de egy esetben sem lánya korabeli nővel. Azért nem ez a jellemző, akinek kicsi esze van, az úgyis tudja, hogy ez nem lesz tartós.

2019. máj. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
körülöttem összesen 5 ilyen eset van. A fordítottja, hogy a nő hagyja ott a férjét, nem történt még az én környezetemben.
2019. máj. 17. 13:22
 4/35 anonim ***** válasza:
21%

Elhagyja magát az asszony,elhízik,nem figyel magára oda.

Állandóan fáj a feje,nem áll fel neki rá.


Pont ezekért,a nő is vastagon tehet róla.

2019. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
28%
Mert a kapcsolat már nagyon régen nem működött és nem volt boldog. A világ leghelyesebb döntése kilépni egy ilyen kapcsolatból. A gyereknek is ezerszer jobb ha nem a rossz, ellaposodott, odaadás és szeretet nélküli párkapcsolat van előtte példaként. Az emberek 80%-a teljesen alkalmatlan hosszútávú, komoly párkapcsolatra. Egyszerűen nincsenek meg azok a tulajdonságaik amik kellenének ehhez. Így bizony ha elromlik akkor ki kell lépni belőle, ennyire egyszerű.
2019. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
34%

"körülöttem összesen 5 ilyen eset van. A fordítottja, hogy a nő hagyja ott a férjét, nem történt még az én környezetemben."


Ahol laktam faluban, a felek több, mint háromnegyede elvált. Ezek közül 2 olyan eset volt, ahol a férfi lépett le. Az összes többiben a nő.

2019. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Változó. Lehet egyszerűen csak megunta a nőt, lehet hogy nem működik köztük a kapcsolat, stb.
2019. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Kapuzárási pánik.
2019. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

nyilván tényleg nem látunk bele, hogy mi történt. Ebből két esetben tényleg odaadó jólelkű feleségekről van szó. Nem hagyták el magukat, fodrász, smink, szép ruhák, mégis megtörtént, hogy egy 20 éves elcsavarta a férje fejét.

Nem lehet, hogy hiába, ha egy nő kedves, szép, attól még a férj megunja előbb utóbb?

2019. máj. 17. 13:29
 10/35 Izabella220 ***** válasza:
38%
Mert kb akik 20évesen házasodtak,azok kimerítették minden kártyájukat,amik fenntartanak egy házasságot.Lakásvásárlás,gyerekek érkezése,felnevelése.És mellette munka,aztán rádöbbenek még élni akarnak,fontosnak szeretnék magukat még érezni amit már az aktuális párjuk már nem tudjáj éreztetni.
2019. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!