Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, lakást vettünk, tervezett babát vállaltunk.

Tegnap egy ismerőse által szóba jött a dolog. És teljesen természetesen vissza kérdeztem, hogy te mikor jegyzel el.

És azt mondta ő jelenleg nem áll készen a házasságra.

Nem mondtam rá semmit de nagyon szíven ütött.

29 évesek vagyunk.


2019. júl. 17. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Soha nem értem, hogy minek vállal olyan gyereket házasságon kivul, aki hazasodni akár.

Nem jó a sorrend.

Hekyesen: együttélés, házasság, saját lakás, gyerek.

2019. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

A hazassagra nem all keszen de a gyerekre keszen allt?


Nekem furcsa hogy a gyereked apjaval ilyen alapveto vilagnezeti dolgokat nem beszeltetek meg. Megis mire vallaltatok gyereket akkor? Agyrem hogy milyen kapcsolatok vannak, kommunikalni keptelen ovisok vallalnak gyereket...

2019. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anno nem beszéltétek meg ki mit akar?
2019. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Soha nem kérdeztem tőle, hogy na pontosan mikor tervezi. Nyilván beszéltünk róla, hogy majd összeházasodunk.

De így nyíltan nem kérdeztem rá, mindig úgy gondoltam ez a férfi dolga.

2019. júl. 17. 19:11
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Hat nemtom, en ha hazasodni akarnek akkor addig nem szulnek neki amig el nem vesz.


En leultetnem hogy ezt fejtse ki. Miert erzi ugy hogy nem all keszen? Ha nem lenne gyerek egyertelmu lenne hogy fel az elkotelezodestol, de igy totalisan erthetetlen a reakcioja, hiszen egy gyerek meg nagyobb felelosseg es elkotelezodes a papirnal.


Ne tamadolag de kerdezd meg ezt hogyan ertette. Miert erzi igy. Ha nem hajlando beszelni rola vagy bedurcizik akkor van egy rossz hirem: nem egy, hanem ket gyereked van, es az egyik kapuzarasi panikos (uristen, ha elveszem vegleg ittragadok ezzel a novel orokre es a gyerekkel bla bla bla)

2019. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar elvenni és nem is fog. Amúgy meg az 1-nek van igaza.
2019. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"mindig úgy gondoltam ez a férfi dolga."


Szóval szerinted neked semmi közöd életed ezen fontos eseményenek az eldontesehez?

Érdekes egy hizzaallas

2019. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
A gyereket már megszülted, már nincs ami a házasságra motíválná. Valószínűleg eddig sem akart esküvőt, csak elhitette veled, hogy de. A férfiaknak amúgyis csak egy kolonc a házasság. Könnyebb így kilépniük, ha nem működik egy idő után, mint bíróságra járni. Ezt megszívtad szerintem, és ha nyaggatod vele, akkor lelép majd. Gondolkodtál volna előbb.....
2019. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván beszéltünk róla, hogy majd összeházasodunk.


De így nyíltan nem kérdeztem rá, mindig úgy gondoltam ez a férfi dolga."


Ez eddig oké is. Mi is beszéltünk róla. Aztán én elmondtam szépen, hogy én csak házasságban szülök gyereket. Még azon a nyáron eljegyzett, rá két évre esküdtünk. Beszélni kell róla, nem szemérmesen hallgatni, ez azért komolyabb téma ennél.

2019. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 peca1000 ***** válasza:
0%

Na és akkor mi van, ha nem vesz el?


Összedől a világ?


Örülj, hogy van 2 gyermeketek, neveljétek fel szeretetben őket.


Nehogy elzavard a párodat emiatt, mert akkor nevelheted a kölyköket egyedül, és akkor sem lesz feleség belőled.

2019. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!