Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Segítség? Tegnap a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Tegnap a baratom megkérte a kezem, de úgy hogy 1,5 hónapja vagyunk csak együtt ledöbbentem. Mi erre az ideális valasz ha én gyorsnak tartom ezt a lépését . Én 18/L ő meg 23/F

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 07:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod ezt neki. Ennyi. Ékszert adhat csak úgy is...
2019. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Tegnap nem válaszoltál neki?

Családban nálunk történt ugyanilyen, annyi különbséggel hogy a par 40 feletti volt. Együtt se éltek a lánykérés előtt... Pár hónap után vége is lett a "komoly kapcsolatnak"

2019. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Eleg gaz! 5 eve mulva meg mast dug!
2019. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki hogy szerintem ez nagyon korai.
2019. júl. 18. 09:20
 5/23 A kérdező kommentje:
18 évesen még ehhez nem érzem érettnek magam hogy eljegyzés 1,5 hónap után nem szeretném elhamarkodni ezt.
2019. júl. 18. 09:23
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan ez gyakori kérdés téma?

Miért nem neki mondod el amit ide leírtál?

2019. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Jól válaszoltál neki. Ennyi.


Aki azt írta, hogy 40 felettieknél ez van. Az más. 30 felett az ember már nem csak egy partnert keres, szorakozni jár, hanem már konkrétan családalapításra keres partnert, legtöbbször jó pár párkapcsolaton túl van, nagyon is tudja mit szeretne, mi az ami neki nem felel meg így akár egy hónapos párkapcsolatból is lehet egy szuper házasság.


Èn a férjemet 27 évesen ismertem meg, szó szerint elsö látásra szerelem volt, pár hónap járás után tudtam, hogy pont egy ilyen emberre vártam. Mögöttem volt jó pár párkapcsolat már, tudtam jól mit nem szeretnék, és mit szeretnék... Most már 12 éve vagyunk együtt van 2 gyerek, de még mindig ugyan olyan nagy a szerelem.

2019. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ valószínűleg erről még ma is fogok vele beszelni.!:)
2019. júl. 18. 09:59
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Jól gondolod, kérdező, ez nagyon korai és túl gyors is. Mit mondott, mikor ezt megmondtad neki?
2019. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

7!


Másfél honap után volt a lánykérés, úgy, hogy egy napot nem éltek együtt és hetente kétszer találkoztak.

2019. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!