Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Segítség? Tegnap a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Tegnap a baratom megkérte a kezem, de úgy hogy 1,5 hónapja vagyunk csak együtt ledöbbentem. Mi erre az ideális valasz ha én gyorsnak tartom ezt a lépését . Én 18/L ő meg 23/F

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 07:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
58%

Persze, hogy 1,5 hónap után szerelmes! Ez annak a bizonyos rózsaszín ködnek az időszaka, amikor teljesen normális, ha az ember úgy érzi, megtalálta az igazit. De józan ésszel átgondolva ennyi információ alapján nagyon gáz erről ilyen hamar dönteni.


Én nem tudnék komolyan venni egy olyan embert, aki másfél hónap randizgatás után képes lenne az egész életére elköteleződni. Feltételezném, hogy csak a hirtelen fellángolás miatt csinálja, de a döntése egyáltalán nem megalapozott, és az első vitánál kihátrál. Vagy az eljegyzés csak egy üres gesztus, de nem azért tette, mert komolyan szeretne megházasodni.


Elismerem, hogy létezik olyan szerelem, amikor az ember másfél hónap után tudja, hogy az igazit találta meg. De hány igazit találunk 23 évesen, akivel aztán mégis szakítás lesz a vége?

2019. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
50%
21. Én pl soha, 5 év alatt senkivel nem éreztem azt egy hónap utàn mint amit a fêrjemmel kapcsolatosan éreztem. De aki ezt nem éli àt az valóban nem igazàn tudja elképzelni, hogy létező dolog. 20. Voltam.
2019. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha tud családfő lenni, csak akkor oké. Keres annyit, hogy abból a te fizetéseddel együtt kijöjjetek rendesen? Van háza, lakása? Csak úgy egyszál gatyára ne akarjon házasodni, vagy úgy, hogy a szülőknél lakjatok.
2019. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!