Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Segítség? Tegnap a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Tegnap a baratom megkérte a kezem, de úgy hogy 1,5 hónapja vagyunk csak együtt ledöbbentem. Mi erre az ideális valasz ha én gyorsnak tartom ezt a lépését . Én 18/L ő meg 23/F

Figyelt kérdés
2019. júl. 18. 07:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, manapsag nem szokas hazasodni a lanykeres utan, az egy statusz csak, a kovetkezo par evre, de ugysem lesz belole hazassag.... csomo ismerosommel igy volt/van , van eljegyzes, van gyuru... de minek? Vszinuleg a baratod is csak ilyen teatralis semmitmondo gesztusnak dobta be, mert gondolta h ez neked bejon. Mondd neki h terjetek erre vissza ugy 3-4 ev mulva, ha meg egyutt lesztek.
2019. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Igen, együtt sem éltünk ez tőle egy spontán dolog volt .

Aranyos gesztus tőle

2019. júl. 18. 12:10
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Aranyos gesztus ha vacsival var, vagy ir egy cuki uzenetet ... de ez nem az :D ez gaz
2019. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Az enyémet is ennyi idő után kérték meg (én 18, ő 23), csak én igent mondtam. 23 éve vagyunk házasok ❤️
2019. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha korainak érzed, mondd azt, hogy nyolc év múlva próbálja meg újra.
2019. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem az igaz szerelem nincs időkorlátokhoz kötve.


Ha valaki szeret, az nem vacillál, hanem ÉRZI és TUDJA, hogy a másik az igazi és ehhez nem kell évekig együtt élni.


Ha valakinek túl gyors valami, az azt jelenti, hogy még nem áll készen rá és / vagy nem szereti igazán a párját.


A helyzet az, hogy a kérdező még nem akar elköteleződni, még élni akar és nem akarja magát lekötni ezzel a fiúval, aki pedig valószínűleg nagyon szerelmes belé.


Hát ne is házasodjatok össze, mert ebből csak válás lenne.


De amúgy jól írta az egyik hozzászóló: egy lánykérésből még nem lesz egyből lagzi - lehet 10 év is eltelik mire az álmokból valóság lesz és lehet 15 is, míg végül otthagy élettársi státuszban 2-3 gyerekkel, szóval az, hogy megkérte a kezed még nem jelenti azt, hogy holnap bejelentkeztek az anyakönyvvezetőhöz....


De mindenesetre nagyon szép gesztus a srác részéről és ő ezzel bizonyítja, hogy ő komolyan gondolja és nagyon szeret téged.


Sajnos ez nálad nincs meg, ellenkező esetben te is igent mondtál volna, mint az egyik hozzászóló és boldogan élnétek, amíg meg nem.


Szóval jól teszed kérdező, ha nemet mondasz, mert te nem akarod ezt a fiút eléggé és így kár lenne őt is meg magadat is lekötni.


Persze idővel minden(ki) megérhet a házasságra, de saját tapasztalatból írom, hogy ha valaki NAGYON szeret valakit, az sose az időt nézi, hanem gondolkodás nélkül igent mond, mert a szerelem ilyen és a szívnek nem lehet észérvekkel parancsolni. Ha igen, az már nem igazi....

2019. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Gyurut vett ?
2019. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
76%
Korai hát, mondd is meg neki! Remélem nem nárcisztikus a párod! Rájuk lehet jellemző a gyors lépés a teljes kontrol, ellenőrzés megszerzése miatt. De persze nem kell rémeket látni, csak figyelj oda a magad érdekében!
2019. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen vett gyűrűt , tegnap beszeltem vele igazából megértette a dolgot 😀
2019. júl. 19. 10:01
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed hogy szereted annyira hogy leélnéd vele az életed akkor egyszerűen légy őszinte. Te még elég fiatal is vagy.

Nàlunk 1 hónap utàn volt lànykérés, mi 21-24 évesek voltunk. Màra 9 éve vagyunk együtt, karàcsony előtt leszünk 8 éves hàzasok.:) Vannak emberek akik hamar megérzik, hogy ki életük pàrja... De ha te nem érzed vagy túl gyors, csak mondd meg neki. Kommunikàció. Nagyon fontos!!! Minden valamire való kapcsolat alapja.

2019. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!