Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Neked lány/legénybúcsúd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked lány/legénybúcsúd esküvő előtt? Mindenkinél szokás ez?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

nem akarok se legénybucsut se neki leánybucsut nem akarok sztrippert magamnak neki meg végkép nem!


őszintén felesleges...! nem akarok már nélküle egy napot is eltölteni ha már elveszem :D meg ez csak az ilyen amcsiknál volt szokás hogy még egyet utoljára más nővel lehessenek vagy más férfival... -_- ebből alakult ki szóval... na meg az oké hogy benne 100%ra meg biznék de a barátnőibe tuti hogy nem szóval lehet hogy az egyik bérelne fel neki egyet a másik meg hogy tuti az én barátaim is... nekem sztrippert már csak a hecc kedvéért is...

2019. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem mindenki tart, nekünk volt. Bármit megadunk egy jó buliért szóval alap volt. Igaz nem a hagyományos értelemben vett dolog volt mert nem nagyon volt már olyan, hogy én barátaim meg te barátaid. Nagyjából mindenki jóban lett mindenkivel és egy társaság lettünk. Szóval akik hozzám álltak közelebb vagy eredetileg az én barátaim voltak azok jöttek velem nap közben, a többiek ugye párommal. Aztán este meg összefutottunk és volt egy közös buli. Először csajok-pasikban gondolkoztunk de az nem lett volna fair mert mindkettőnknek vannak ellentétes nemű barátai.

Én imádtam, az egyik legszebb emlékem. De van akinek sokkal mérsékeltebb, elmennek egyet kávézni 1-2 baráttal és kész. Nem kell feltétlenül bulizni szerintem, mindenki csináljon olyan lány/legénybúcsút ami hozzá a legközelebb áll. Én egy tök jó dolognak tartom azt, ha kicsit még kimozdulsz esküvő előtt és kiereszted a gőzt. Bár magasról tettünk mindketten az esküvőre de azért jól esett kicsit kiengedni.

2019. júl. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk nem volt. Egyikünk se igényelte.
2019. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk volt, de mi alapból bulisabbak vagyunk, és egyébként is jól esett- ahogy egyik korábbi válaszoló megfogalmazta- az esküvő előtt kicsit kiadni a feszkót. Nem volt sztripper egyikünknél sem, sem hűtlenkedés, gagyi feladatok voltak és jó sok alkohol :D De nem kell mindenkinek ezt csinálnia, sokan csak beülnek egy pohár borra valahol vagy összejönnek valaki lakásán és házibulit tartanak filmnézéssel meg ilyesmivel. Vagy éppen semmit.
2019. júl. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem csapongtunk ki. Én maradtam otthon, átjöttek a barátnőim. Főztem vacsit, sütöttem sütit, ők hoztak apró ajándékot. Beszélgettünk, volt 1-2 játék, filmet néztünk, ilyesmi. A férjemnek is voltak játékok, őt elvitték sörözni a barátai.
2019. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Baráti körben nálunk szokás, de nem ez a több napos kicsapongós jellegű.

Vicces feladatok szoktak lenni, beszélgetünk, eszünk-iszunk. Általában házibuli jellegű, nem is megyünk el.

Nem készülök még esküvőre, de ha nem lesz leánybúcsúm, akkor sem nagyon fogom hiányolni.

2019. júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nálunk azért nem lesz, mert nincs olyan baráti kör, akik megszerveznék...
2019. júl. 29. 11:22
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lesz, maximum egy ilyen otthonülős sütizős iszogatós valami. Egy két jó barátnővel. A vőlegényemnek lehet hogy lesz, mert a legjobb barátja és az öccse már gondolkodnak ilyesmin. Attól hogy én nem akarok tartani, neki lehet, ebbe én nem szólok bele. Annyit kértem csak, hogy ne az esküvő előtt egy nappal, mert nem szeretném ha karikás szemmel, kialvatlanul és másnaposan állna az oltár elé.
2019. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Még csak jövőre lesz az esküvő,én olyanra gondoltam,hogy elmegyek esetleg pár barátnőmmel bulizni, de nem akarok hülye játékokat... Az más kérdés,hogy mivel nincs sok barátnőm és ők se ismerik egymást ezért nem hiszem hogy külön leszerveznék,sztem én magam fogok pár embert hívni de ez meg lehet kicsit hülyén jön ki,mert ezt barátok szervezik.. paromnal más a helyzet,neki kiterjedt haveri köre van, ráadásul gyerekkori barátok és mind ismerik egymást, szóval neki tuti szerveznek valamit,az meg hülyén jön ki,hogy ő megy ,én meg nem. de természetesen elmehet, megbízok benne,az én esetemben nem tudom szervezne-e bárki is nem tudom. De sztem ez se kötelező,ugyanúgy ahogy az esküvőkön lévő dolgok sem, mindenki úgy csinál mindent,ahogy kedve tartja és persze ami illik hozzá..
2019. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Derwer ***** válasza:
100%

A haveri társaságban mindenkinek volt, majd mindenkién ott voltam.

De a feleségemnek és nekem nem volt, nem igazán akartunk és külföldön is éltünk akkor már.

2019. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!