Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a bátyámra,...

Féltékeny vagyok a bátyámra, illetve azokra a lányokra, akik kikezdenek vele, mi történik velem?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket csak normális választ adjatok, nagyon nagy problémám van. 19 éves lány vagyok, van egy bátyám, aki 25 éves, illetve csak a féltesóm apám révén. Kiskoromban ritkán találkoztunk, mert ők az anyjával külföldön éltek, az apámmal sem tartotta nagyon a kapcsolatot, mondjuk apámmal én is alig találkoztam, mert minket is elhagyott. Talán 13 év alatt 5-ször találkoztam a bátyámmal, mikor az apám szüleit meglátogatta. 13 éves lehettem, ő akkor volt 19, és hazaköltözött, itt iratkozott be az egyetemre, onnantól kezdve sokat volt az apám szüleinél, így sokat találkoztunk. Már rendszeresen tartottuk a kapcsolatot, elmentünk kiállításra, szolidabb koncertre, az apám egyszer nyaralni is elvitt minket. Nagyon örültem, hogy végre van egy bátyám, mert ugye egyke voltam. Közben felnőttem, és most már tényleg nagyon jó kapcsolatot ápolunk, sokszor találkozunk, mindennap beszélünk. A problémám az, amit eddig még senkinek nem mertem elmondani, de itt idegeneknek megpróbálom.

Szóval a bátyámra nagyon féltékeny lettem az utóbbi időben, ha elmegyünk valahova, és egy lány kikezd vele, nagyon ideges leszek, nem szólok, meg nem mutatom ki, de legszívesebben rászólnék, hogy hagyja békén. Egyszerűen felbosszant, pedig ez nem normális dolog. Nem az a bajom, hogy ha haverkodni akarnak vele, hanem ha illegetik magukat előtte olyanok, akikkel sosem jönne össze és mégis azt hiszik, van esélyük nála. Ezerszer jobbat érdemel az ilyen libáknál. Ő helyes, elegáns, stílusos, okos, vicces, kifinomult, művelt és mégis kikezdenek vele olyanok, akikről lerí, hogy buták. Egy barátnőmnek is tetszik, sőt, odavan érte, mert különleges, egyszer találkoztak.

Én nem tudom, miért vagyok rá ennyire féltékeny, egyszerűen megőrülök, pedig nem vagyok egy ilyen típus, nem akarok birtokolni embereket. Ha olyan lennék, akkor nem lepne meg. De szeretném, ha velem lenne a legtöbbet, ha csak engem dicsérne, senki mást.

Ezeket még senkinek nem mondtam, mert nem tudom, hogy reagálnának rá, ez nekem sem tiszta. Mi történik velem? Hogyan kezeljem ezt?


2011. ápr. 24. 14:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
nem rossz indulatúan kérdezem, de nem lehet, hogy szerelmes vagy belé?
2011. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet,hogy vonzódsz a bátyádhoz?
2011. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Igyekezz minél kevesebbet találkozni vele és minél kevesebb közös programot csinálni. Senkinek nem hiányzik, hogy beleszeress.

és hagyd, hadd döntse már ő el, hogy melyik "illegető" leányzó tzetszik neki. Elég nagyfiú már, és az ő élete.

2011. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem!!! Jézusom, nincsenek beteg hajlamaim
2011. ápr. 24. 14:40
 5/28 yuda ***** válasza:
86%

Lehetséges hogy túlzott féltésed azért van, mert nem bízol meg benne.

Ha tegyük fel úgy van ahogy mondod, hogy okos és művelt, akkor magától sem választana hozzá méltatlan buta csajokat.

Ha szereted bízz meg benne!-és hagyd felnőni!-elvégre már 25 éves :D

2011. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

Háát,akkor szerintem nem rá,hanem a csajokra vagy féltékeny...Szerintem ez olyasmi,mint amikor olyan pasival jösz össze,akinek van huga,és a hugával kicsit megy a rivalizálás! Nem lehet?

Pl. amikor nekem volt olyan pasim,akinek volt huga,mindig jobban akartam kinézni nála..

2011. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
én nem beteg hajlamra gondoltam! az érzéseidet amúgy sem mindig te irányítod! ez csak egy kérdés volt! én nem tudok másra gondolni a leírásod alapján!
2011. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%

nemvagy beteg.


testvérbszó.

2011. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
És ha egy hozzá méltó lánnyal találkozna, aki nem te vagy, akkor is féltékeny lennél?
2011. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Azert erzel igy, mert batyadat balvanyoztad, es most is azt csinalod. Kulfoldon elt, tanult, aztan visszajott. Leirasod alapjan, nincs semmi hibaja, senki sem melto ra, csak Te vagy az O nivojan. Vagy meg csitrin rajongasz, vagy vigyazz, szerelmes vagy bele.
2011. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!