Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meddig tart az esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart az esküvő?

Figyelt kérdés
Nagyon régen voltam már esküvőn, és nem nagyon emlékszem, hogy meddig tartott. Hajnalig? Reggelig? Légyszi írjátok meg, hogy tiétek kb. meddig tartott....hány óráig? Mármint nem maga a szertartás, hanem utána a "buli".
2010. júl. 12. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szóval a lagzit kérdezed?


Amíg vannak vendégek, addig tart. Ha jó a buli, akár hajnalig.

2010. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
teljesen vendég- és programfüggő, bármeddig...
2010. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aham...értem. Tudom, hogy "hangulat függő", de mégis meddig? Ezért kérdeztem, hogy mi volt a tapasztalat...?Hány óra?
2010. júl. 12. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy a nem helybéli vendégeknek biztosítanak-e szállást. Nálunk mindenkinek, aki kért, szereztünk szobát, így reggel 6-ig tartott a lagzi a helyszínen, aztán a "kemény mag" (kb 15-20 fő) zenekarral együtt hazakísért (kb 10-15 perc séta) minket és még a lányos háznál folytatódott a buli fél 8-ig.

Most voltunk esküvőn, ott sajnos nem volt szálláslehetőség, de így is kb hajnali 4-ig tartott, ott is mulatós vendégek voltak.

1,5 hónapja pesti esküvőn voltunk, visszafogott vendégekkel, amikor mi eljöttünk kb 1-kor, akkor már csak 10-15 vendég volt, 2 körül vége is lett a lagzinak.

2010. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóm lagziján nem volt tánc, nem fogadtak zenészt, a vacsi után beszélgettünk még egy kicsit, aztán fél tízkor eljöttünk. A mi esküvőnkön fél háromig tartott a buli. És hallok olyanokról, akiknél reggel hétig ropták.
2010. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első lagzim falusi paraszt lagzi volt 350 fővel és reggel fél nyolcig tartott..most lesz a második kevés emberrel és kb hajnal négyig-ötig fog tartani..
2010. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
reggel 7-ig tartott nagyon jó lagzink volt lassan 2 éve...
2010. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!