Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szombaton lesz az esküvőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton lesz az esküvőm, tiszta para vagyok. Ugye elmúlik?

Figyelt kérdés

Attól félek elbénázok valamit:(már ha van valami amit ellehet.

Polgári lesz, ugye itt nincs "mondják utánam" szöveg?

Mi van ha nem tudom felhúzni a gyűrűt......ááááá remélem ez csak átmeneti állapot.


2010. júl. 13. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem múlik el, nekem legalábbis nem múlt el még aznap sem :( De amikor már ott leszel, úgyse arra fogsz figyelni :) Gratulálok amúgy, sok boldogságot :)
2010. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ott nincs mondd utánnam szöveg:D

Nyugi menni fog minden!

Sok szerencsét és sok boldogságot!

2010. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

El fog múlni,ne aggódj :)

Én úgy tudom,h a polgári esküvőn is van ilyen,de általában szoktak egyeztetni az anyakönyveztetőben a házasulandó felekkel.A gyűrűt meg persze,h fel tudod húzni,max egy kicsit remegni fog a kezed,de azt csak Te és a Párod látja :) Nyugi :)


Sok boldogságot:)

2010. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha még templomi lenne azt mondom van miért parázni,de egy polgári esküvön nincs akkora felhajtás,szóval csak nyugi!Mikor ott leszel,már nem is fogsz izgulni,és simán fog menni minden,sok boldogságot!=)
2010. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még a harmadiknál is paráztam egy kicsit. Ez teljesen normális.
2010. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk tavaly volt az esküvőnk ezért biztosra mondhatom hogy van "mond utánnam szöveg".

Ne izgulj nem lesz semmi baj,ha mégis bakiznátok az megmarad egy szép emléknek.

Én nem tudtam teljesen felhúzni a párom ujjára a gyűrűt :) de ezt senki nem vette észre.

A tesómék esküvője még jobb volt.Ők a "mond utánam szöveget" is elrontották és kb a szertartás felénél amikor aláírtuk az anyakönyvet (sógornőm tanuja voltam) akkor a menyasszonnyal kiindultunk a teremből úgy szólt ránk az anyakönyvvezető hogy "még nem fejeztem be".Azóta is ezeken a bakikon nevetgélünk XD

Nyugodj meg az a ti napotok lesz és minden jól fog sikerülni!

Sok boldogságot!

2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt "mondd utánam", csak egy-egy igent kellett mondani. A gyűrűt meg nem tudtam felhúzni a férjem ujjára, úgyhogy végül ő húzta fel, röhögésbe fulladt a dolog. Mi egyébként az egész szertartást végigröhögtük.
2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Masztizz
2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem épp tegnap "nyugtattak" meg pont itt az oldalon,ne aggódjak,nem fogok megnyugodni,esetleg csak a vacsora környékén:)

Én a gyűrűvel kapcsban attól félek,hogy elgurul valamelyik a felhúzáskor:)

Sok boldogságot!

2010. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt polgári alatt mondd utánam szöveg, ráadásul egy rövid versidézet volt, amit egyszerre kellett mondanunk egymásnak. Nem megjegyezni volt gáz, mert rövid sorok voltak, hanem az, hogy majdnem elbőgtem magam. Ez a videón is hallattszik és a képeken is látszik.

A gyűrűt meg én is 2 kézzel ráncigáltam, mert nem akart felmenni. :) De ezt nem látta senki. :)

2010. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!