Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 3 éve volt a polgári esküvőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve volt a polgári esküvőm. Most lesz a templomi. Van két pici gyermekem, vehetek fel templomi esküvőre fehér menyasszonyi ruhát fátyollal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Van egy ismerősöm, aki elvált volt, majd a második kapcsolatából született gyereke és évekkel később hozzáment az apához és ő is fehérben, fátyolban volt. Miért ne lehetne. csak az fogja azt mondani, h nem illik, aki maradi.
2011. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
mi akadályoz benne? ismerek olyat, akinek 3 gyere volt mikor 2.jára házasodott meg. igaz az esküvőjén inkább ekrü színű ruhája volt, de felvehetsz hófehéret is.
2011. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Régen annyit mondtak, hogy aki nem első férjéhez ment, annak nem illik a fehér menyasszonyi ruha. De te a saját férjedhez mész ! :-))) Amúgy meg manapság már nem igaz a fenti sem, nem tartják ezt a hagyományt.
2011. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
ne haragudj, de én nem tenném. az olyan álságos. én vajszínűt vennék fel, most már abból is pont ugyanazok a modellek vannak, mint fehér színben.
2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Hát, nem látok ebben kivetnivalót, de nem tenném.

Viszont én alapból nem rendeznék magamnak még egy esküvőt mármint ilyen puccos fehér ruhásat, ha már 3 éve férjezett vagyok.

A másik pedig az, hogy a fehér elvileg azért fehér, mert a szüzességet, tisztaságot szimbolizálja. Bár ennek manapság már semmi jelentősége, azért én 2 gyerekkel nem vennék fel hófehéret, gondolom nem is vagy olyan fiatal, szóval ha lesznek ott idősek is, akik még az eredeti hagyományban nőttek fel, meg fognak szólni, azzal pedig akármennyire nem törődik az ember, rosszul esik.Nekem legalábbis iszonyúan rosszul esne.


Viszont ez a te napod, a te döntésed. Nem mondom, hogy sok boldogságot, mert gondolom van :)

2011. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
már bocs, de senkinek semmi köze hozzá, a saját esküvőjére hadd vegyen már fel azt, amit akar :) akiből kinézi, hogy beszólogat, meg fontosabb neki a hagyomány, mint ez az esküvő, azt eleve nem kell meghívni.
2011. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Én nem tenném!

De csináld úgy,ahogy akarod.

Nemrég voltam egy esküvőn,ahol elvált volt már a menyasszony és fehér ruhája volt,meg lehajtott fehér fátyol. Nekem annyira színpadias és felesleges volt így,hogy mindenki tudta a 2. házassága.

De ettől függetlenül mindenki csinálja úgy,ahogy neki tetszik!:)

2011. szept. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok. 3 éve pocakkal nem akartam templomi esküvőt. Most szeretnénk megtartani. Ilyenkor elég nehezen dönti el az ember, hogy a fehér ruhát vegyen fel, vagy elég a sima fekete, fehér kosztüm.
2011. szept. 12. 09:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Jaj, aranyos vagy, de hát miért kéne fekete-fehér? A fehéren és a fekete-fehéren kívül még rengeteg árnyalat van!:) Ott van pl. az ekrü! Az nem tetszik?

2011. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A te esküvődön azt csinálsz amit akarsz, de számolnod kell vele, hogy nem biztos, hogy nem szólnak meg. Ha tojsz rájuk, akkor meg mindegy. Igazából én nem vennék már fel hófehér ruhát, de ekrü vagy halvány pasztell színűt simán. Azért aztán tényleg nem lehet megszólni. Linkelek pár képet, hátha megtetszik valamelyik szín.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!