Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem fognak izélni a vendégek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fognak izélni a vendégek ezért? Milyennek gondoljátok? Nem rombolja le az esküvő ünnepélyességét?

Figyelt kérdés

Ez a szöveg nagyon tetszik nekünk. Ált. ilyen a stílusunk és szemtelenül fiatalok is vagyunk! :D :P Lesz több kötözködő ember is, kompromisszumot kellett kötnünk. Milyennek gondoljátok, nem rombolja le az esküvő ünnepélyességét? Köszi!


XXXVI.

Sokáig gondolkoztunk rajta, hogy mi legyen a meghívó szövege.

Pedig olyan egyszerű. Egymásra találtunk és magunkra leltünk.

Szeretjük egymást. Jó együtt. Ezt szeretnénk Veled megünnepelni 2006. szeptmber 9-én 17.30-tól a Barabás Villában (XII. Városmajor u. 44.). A hivatalos ceremóniát vacsora követi, utána pedig buli. Várunk szeretettel!


2010. júl. 13. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinte igen kedves a szöveg, végre nem olyan sablonos - valami idézet, minél ismeretlenebb, annál menöbb - hanem öszinte, megható és nekem nagyon szimpatikus. Sokkal több érzést közvetit igy, a saját szavaitokkal. Akit ez zavar, azzal nem érdemes törödni, ez igy ünnepélyes, egyzserü és gyönyörü.


Sok boldogságot és nagyon szép esküvöt kivánok nektek.

2010. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
*szerinteM
2010. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
NO COMMENT szép és egyszerü.Sok boldogságot
2010. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik,de ezt a magunkra találtunk szöveget kihagynám belőle. Valahogy nem illik a szövegbe. Inkább a magunkra szót a boldogságra leltünk-kel helyettesíteném.

Bocs a kritikáért,de én így érzem stilisztikailag jobbnak.

2010. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Amúgy a szöveg lopott, de amikor megláttuk egyszerre mondtuk a párommal, hogy úúú ez az. Köszi a kritikát, nyilván ezért írtam ide. :)
2010. júl. 13. 22:43
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Mert a "magunkra leltünk" az olyan mintha mielőtt megismertétek egymást "elveszettek" lettetek volna. És azt tudjuk hogy az "A" kapcsolatnál sokkal jobb a "H". (Tehát amikor a két pálcika nem egymásra támaszkodik, hanem egyenként is állnak, és úgy kötik össze magukat).

A többi része szuper! Nekünk is valami hasonló volt, illetve ami kifért a papírra... nem faxniztunk az idézetekkel, örültem hogy a helyszínek címei ráfértek egy meghívóra.

Sok boldogságot! :)

2010. júl. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem így jó.Nem baj hogy "elveszettnek" hat,hisz a házasság arról szól,hogy eggyütt ketten alkotnak egy egészet.tehát amíg egyedül van az ember,addig hiányzik belőle valami.Szóval valahol elveszett.

Nekem épp így tettszik ahogy van.Szerintem így tökéletes,így szuper.

2010. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*Egymásra találtunk és magunkra leltünk.


Nekem ez az egy mondat tetszik. Szerintem fontos, hogy önmagad lehess egy kapcsolatban, különben úgyis bukta.

Ami után jön, még oké, de az előtte lévő 2 mondat szerintem fölösleges mellébeszélés. Nem a stílussal van a baj, hanem a mondanivalóval. Nem illik meghívóra.

2010. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,,ugyan ez a mién is:) múlt héten adtuk át a meghívókat és mindenki azt mondta, hogy megható:)
2010. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!