Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki lehet tanú egy esküvőn?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet tanú egy esküvőn? Kit illik megkérni?

Figyelt kérdés

távoli még,de érdekel. kis esküvő esetén(csak szülők nagyszülők és testvérek,kb 15-18 fő.)

illik megkérni a nagyszülőt? :)


2010. júl. 13. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet megkérni a nagyszülőt,persze!De a testvéreket is meglehet nyugodtan.:D
2010. júl. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én szeretném majd mamámat megkérni. öcsém még kiskorú lesz akkor is :)
2010. júl. 14. 00:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanú bármelyik felnőtt magyar állampolgár lehet.
2010. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nálunk az én keresztapukám volt az én tanúm, férjemnek meg a keresztanyukája.

Egyébként azt kérsz meg akit akarsz,szóval ha te a nagyszülőket szeretnéd (tuti örülnének neki)akkor őket kéred meg.

2010. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
A mi családunkban bár nem vagyunk vallásosak (de az idősebbek erősködtek a keresztelő mellett, így muszáj volt) és csak polgárit szokott mindenki tartani újabban a keresztszülőket szokták megkérni, abból is a férfi tagot, akik általában a szülők testvérei, olyat még nem hallottam, hogy nagyszülő lett volna tanú, neki eleve eléggé kiemelt szerepe van, akárcsak a szülőknek, testvér gyakran szokott lenni, barát, barátnő, nagybácsi, nagynéni, de ha mindenképpen őt akarod, akkor nyugodtan választhatod őt is, biztos örülni fog neki. :)
2010. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

...csak polgárit szokott mindenki tartani újabban, a keresztszülőket szokták megkérni...

(bocsi egy vessző kimaradt)

2010. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a keresztanyámat kértem meg, a férjem a legjobb barátját. A sógorom az unokatestvérét, az ő felesége szintén keresztszülőt. A férjemet az egyik barátja kérte tanúnak... Bárkit meg lehet kérni, de gyakori a keresztszülőt, testvért vagy legjobb barátot.
2010. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, hogy illik, hanem azt szoktak, akit kozel ereznek magukhoz. Lehet ez rokon vagy barat. Nekem a legjobb baratnom volt a tanum. Ha te a nagymamadat szeretned, azt minden tovabbi nelkul megteheted. Nincs kotelezettseg, hogy feltetlen adott szemelyt kell felkerni. Akit te akarsz.
2010. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Felénk a keresztszülők szoktak lenni a tanúk...
2010. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A szüleim esküvőjén apukám tanúja apum nővérének a férje volt.Anyukámé pedig anyum nővérének a férje volt:)
2010. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!