Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti felvettéttek a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvettéttek a férjetek nevét? Vagy a sajátotok maradt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

7-es, csak győzd majd leírni sokszor a hosszú neved. :D


A legrosszabb névfelvétel az olyan mint pl a Kiss Béláné. Semmi keresztnév. Egyik ismerősöm így vette fel. Tökre személytelen az egész.

2019. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
De hát annyira szereti a Bélát, hogy teljesen feloldódik a személyiségében (és a nevében:))
2019. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"7-es, csak győzd majd leírni sokszor a hosszú neved. :D"

Győzöm.. Hosszú nevem volt eddig is, kék krix-krax volt az aláírásom, most akkor lesz 4 krix-krax... :))

2019. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én felvettem az ő vezetéknevét a keresztnevem mellé. Jobban hangzik így, mint az eredetivel.
2019. szept. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Maradt, így egyszerűbb.

Kovács Zsuzsa vagyok, Lengyel Zsuzsa sem lenne szebb, szóval ez sem motivált.

2019. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Marad a leánykori nevem. A párom nem csinál ebből problémát. Sokan értetlenül néznek ránk emiatt, de a mi életünk, a mi dolgunk, számunkra így megfelel. 30 évet leéltem a nevemmel, nem kívánok megszokni egy újat és a párom is csak a nyűglődést látja benne. Hosszú a neve, kimondhatatlan, mindig betűzni kell, minden közmű az én nevemen van, mindet át kéne íratni, blabla. Nem kívánja ezt tőlem és én sem magamtól. :D Nem ez mutatja meg az egymás iránt érzett szeretetünk mértékét.
2019. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én maradok, ami voltam. Megszoktam, jó ez így! 😁
2021. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!