Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez elfogadható egy legénybúcsún?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható egy legénybúcsún?

Figyelt kérdés

Párom egyik haverjának már kisfia is volt, amikor a terhes menyasszonyát készülte elvenni. A legénybúcsúján pedig rendeltek egy prostit, és a haverja a tejszínhabot nyalogatta le a melléről, mellbimbójáról. Szerintetek ez mennyire elfogadható?


Párom nem akarta ezt nekem elmondani, nekünk is van már egy gyerekünk. Készülnénk mi is esküvőre. Szerintetek azért nem mondta el,mert ő is ezt akarta?


Szerintem akinek gyereke van már rég nem legény, és egyáltalan nem elfogadható hogy más nők mellét nyalogatja... még a tipi-tapi csak-csak, de már is az súrolja a határokat, de erről a mellnyalogatástól elállt a szavam.

Ez csak nekem sok?



2019. szept. 9. 12:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért. :)
2019. szept. 9. 12:41
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
A legénybúcsú az erre való.
2019. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Gondolom neked is jolesne, ha a gyerekes menyasszonyod mas pasik farkarol nyalogatna a tejszinhabot,mert a lanybucsu akkor meg errevalo
2019. szept. 9. 12:59
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező, ha ilyen határozott véleményed van, akkor miért kérdezted?

Tiszta sor, többszörösen kiderült, szerinted, nem elfogadható.

Ha más máshogy van vele, attól nem hogy nem változik a véleményed, hanem azt sem fogadod el, hogy más számra elfogadható.

Ha csak álkérdésnek szántad, hogy szidjuk mindnyájan az illetőt, nem teljesül maradéktalanul az elvárásod.

2019. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Na igen.

Az is mutatja, hogy összeilletek-e, hogy össze tudtok-e hozni egy olyan legénybúcsút, ami a másiknál nem a válóok lesz.

2019. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

4-es.


Van egy kérdés, amit szintén feltettem. Szerintem ez nem annyira határozott.


"Párom nem akarta ezt nekem elmondani, nekünk is van már egy gyerekünk. Készülnénk mi is esküvőre. Szerintetek azért nem mondta el,mert ő is ezt akarta?"

2019. szept. 9. 16:04
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem elfogadható a megcsalás semmilyen formája számomra, ez pedig az. De tudod egy, a menyasszonyába szerelmes férfi nem nyalogatná idegen nők mellét. Akit meg csak terhesen és/vagy gyerek után vesznek el kb. kötelességből, az ne csodálkozzon, ha a pasija félrelép :) A rajkókkal a házasságot ki tudjátok erőltetni, de a hűséget és az igazmondást soha.
2019. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%

Akkor elmagyarázom... igaz nem az utolsó vagyok.


Haborogva kiirsz egy kerdest, amire igazabol nem is varsz valaszt, hisz egyertelmu, hogy ki vagy akadva. Gyermeket vallalsz egy olyan ferfival, akitol nem mered megkerdezni, hogy ugyanmar, szerinte ez belefer e, mert akarhogy is, neked nem es nem szeretned, ha igy telne a legenybucsu, vagy ha nem bir magaval, akkor hagyjatok is az egesz eskuvot, mert ket ilyen kulonbozo gondolkodasu embernek nem hogy hazasodnia, de gyereketvallalnia sem szabadna. Ha azt mondja, neki ez nem normalis dehat a Joskanak az volt m ez nem az ondolga, akkor meg minden oke.


Nem, te inkabb kiirsz ide valamit, majd mikor valaki elmondja a velemenyet, hazisarkanykent lehurrogod, flegma oktato stilusban. Aztan amikor fordul a kocka es veled beszelnek ugy ahogy, akkor meg pislogsz nagy szemekkel, hogy milyen tahok veled az emberek.


Tizenevesen ertelmesebben tudtam beszelni a parommal mint a mai felnott gyermeket vallalo hazasodni keszulo eszlenyek...


Szerinted megis nem a sajat volegenyeddel kene ezen atragni magatokat? Mar ha egyaltalan van mirol beszelni, van gyuru az ujjadon, van eskuvo idopont stb..

2019. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
21%

Én baromi féltékeny típus vagyok, de speciel legénybúcsún pont beleférne. A dugás vagy a szex egyéb formái nem, de egy kis tejszínhabnyalogatàs még nem szex. Ha csak ennyi történt, és csak a vőlegény volt a "szerencsés", akkor elmegy.

Nyilván, ha a táncoslány kiverné vagy lesz*pná az már nem táncoslány hanem prosti, és az nem férne bele. De amit írtál, az még tapi kategória.

2019. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
Aztán az ilyen agyhalott pics@k siránkoznak, hogy megcsalja őket a párjuk. És még csodálkoznak rajta...
2019. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!