Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez elfogadható egy legénybúcsún?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elfogadható egy legénybúcsún?

Figyelt kérdés

Párom egyik haverjának már kisfia is volt, amikor a terhes menyasszonyát készülte elvenni. A legénybúcsúján pedig rendeltek egy prostit, és a haverja a tejszínhabot nyalogatta le a melléről, mellbimbójáról. Szerintetek ez mennyire elfogadható?


Párom nem akarta ezt nekem elmondani, nekünk is van már egy gyerekünk. Készülnénk mi is esküvőre. Szerintetek azért nem mondta el,mert ő is ezt akarta?


Szerintem akinek gyereke van már rég nem legény, és egyáltalan nem elfogadható hogy más nők mellét nyalogatja... még a tipi-tapi csak-csak, de már is az súrolja a határokat, de erről a mellnyalogatástól elállt a szavam.

Ez csak nekem sok?



2019. szept. 9. 12:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Na, EZÉRT kéne egymással beszélgetni.

De nem úgy, ahogy a kérdező kezdte, hogy már eleve tajtékozva, 200-as vérnyomással.

Nem csoda, hogy a párja nem merte neki említeni.

2019. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Hiába töröltetted a válaszomat. A véleményem nem változik. Minden hozzád hasonló véglény így jár, ha csak pulya miatt veszik el. De amilyen alpári és közönséges nő vagy, meg is érdemled, hogy a bikád prostik mellét nyalogassa.
2019. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Na!

Látom már, kérdező, hogy mi a te problémád!

Irigyled ugye a nénit, akinek csak annyit kell tennie, hogy tartja a nuniját, miközben egy furkót tologatnak benne ki-be?

Ráadásul ez mennyivel könnyebb és élvezetesebb, mint neked, akinek egy rajkót kellett kitolni rajta?

Sőt: most még elő se kellett vennie a nuniját a néninek, csak a csöcsét nyalogatták. Ez még könnyebb munka, ugye?

Irigyelheted is, nem?

Főleg, mivel gyanús, hogy neked már a nunid sem olyan jó, mint a néninek. Nem is tanultál vele soha semmit, hát persze, hogy az ügyesebbet választják a férfiak.

És már lehet, hogy a csöcsöd sem akarják nyalogatni?

Hát ez bizony pech!

2019. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Rajkót :DDDD kiégek. Hát választékosan tudsz beszélni. Egyébként köszönöm szépen,még mindig SZŰK a pinám.
2019. szept. 11. 06:57
 25/30 A kérdező kommentje:

Amúgy nem páromtól tudtam meg a dolgokat, hanem kozos ismerostol, ezért voltam pipa :D

Amugy nem szeretem a nemi betegsegeket, ha ti szivesen dugtok egy agyonhasznalt prostit vagy dugtok utana a pasitokkal miutan a csaj tejszinhabot nyalogatott a farkarol.. valjon a ti egeszsegetekre. Ha mar megcsal, igenyes novel csaljon meg :D

2019. szept. 11. 07:16
 26/30 anonim ***** válasza:
78%

Meg mindig nem ertjuk, hogy miert nem vele beszeled meg..

De orulunkha most mar hirtelen ennyire mokas meg poenkodni valo dolog lett ez szamodra, kivanom, hogy a gyerek is hasonlo humorral

tudja majd kezelni az ostobasagotokat meg a kituno csaladmodelleteket!:)

2019. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Az egy dolog.

De mikor volt utoljára akcióban?

Persze a szülésen kívül.

És mennyire művelt, ha már ez szóba kerül? Tud ezt-azt?

És mindezekért úgy kell neki külön imádkoznia havonta egyszer, vagy pedig jön magától is?

Ezeket nem kell feltétlenül ide leírni, csak gondolkozz el rajta.


Igazából a férfiembert kétféle dologgal lehet megfogni: a finom és változatos ételekkel - valamint a finom és változatos szexszel. Na meg a nyugodt, segítő társasággal. Olyannal, ahol nyugodtan elmesélheti, hogy mi történt a haverja lagziján.

Ebből ő melyiket kapja meg?


...elvileg meg lehet fogni a rajkóval is: de akkor őhozzá fog kötődni és nem hozzád. Ez azért nem olyan jó dolog.

2019. szept. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Persze :D legyek tokeletes mindenben. Igyis mosok, fozok, takaritok ra, es kb nincs olyan amit eddig ne tettem volna meg vele az agyban is.

Oszinte vagyok hozza mindenben... Ferfinak kijar a prosti, foleg mert hazisarkany vagyok. Leesett,nem kell taglalni :D

2019. szept. 11. 09:29
 29/30 A kérdező kommentje:

Egyebkent nem tudom vele megbeszelni,mert egyik pillanatban ezt mondja,masikban meg teljesen mast mond...

De mindegy,nem magyarazkodom nektek... Egy kerdesre lettem volna kivancsi, de csak itt szivjatok a verem. Mar leirtatok teljesen,mintha itt laknatok melletunk :D

2019. szept. 11. 09:32
 30/30 anonim ***** válasza:

Na, ezért lenne jó dolog mindkét felet meghallgatni.

Te valamit nagyon rosszul csinálsz, az egyértelmű. Most is vádaskodsz a normális beszéd helyett.

Őt viszont nem tudjuk, hogy mit hogyan csinál, mert még nem írt.

Így csak akkor tudnánk segíteni, ha te normálisan írnál... az meg nem jött össze neked, sajnos.

Esetleg megpróbálhatnád rávenni, hogy írjon ide a saját nevében.

2019. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!