Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet csinálni egy alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy alkoholmentes esküvőn?

Figyelt kérdés
Most szombaton lesz, teljesen alkoholmentes esküvő. Ráadásul senkit nem fogok ismerni, mert a baráti körből 3-an is lemondták, egyedül csak én megyek. Ülni egy helyben délután 5-től a lakodalomban éjjelig. Nem vagyok egy nagyivó, de azért ünnepekkor leszokott csúszni pár sör.
2019. szept. 13. 12:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Táncolni. Ismerkedni. Enni.
2019. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Ki mondta azt hogy maradj ott ejjelig ??
2019. szept. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
józanul nem megy a csajozás. Evés meg egy fél órás program. Táncolni sem szeretek józanul.
2019. szept. 13. 12:06
 4/30 anonim ***** válasza:
76%

Sok helyen úgy hívják, hogy felnőtt esküvő!

Én voltam ilyenen, tele van játékkal, irtó szórakoztató, sokkal jobb mint este 9 órakor már kidőlt, rókázó vendégeket nézni.

2019. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%

Elég gáz, el sem mennék.

Most nem az hogy hányásig issza magát az ember, de valamennyi alkohol kell a hangulathoz.

2019. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
jó de miért nem döntheti el saját maga az ember hogy iszik vagy nem?
2019. szept. 13. 12:25
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Eldöntheted, ihatasz ha akasz.

Kimész a kisboltba/benzinkútra, és viszel, iszol.

Mint írtam voltam ilyenen, volt vendég aki kimet piálni (klikkesedtek és 10 órakor nyomták a szunyát a széken

Másik 80 ember meg játszot, mi nagyon élveztük a párommal!

2019. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
67%

Azért az a válaszoló se semmi, akinek kell az alkohol a hangulathoz :D Jó unalmas ember lehetsz öregem.

Valóban szokott lenni valamennyi pia, de ez az ő esküvőjük, nem a tiéd. Nincs jogod beleszólni. Ha meg ennyire nem tetszik, miért nem mondod le? Mondd le te is, és nem kell akkor agonizálnod. Nekem ez nem is a pia miatt lenne kellemetlen, hanem amiatt, hogy senkit se ismerek.


Amúgy szerintem ne is akarj ismerkedni piásan, nincs kiábrándítóbb annál - számtalan esküvőn voltam, nem győztem a sok barmot elküldeni, illetve mindig volt balhé, gondolom emiatt sincs náluk, vagy ezen spóroltak esetleg, tök mindegy. Nem a vendég feladata ebbe beleszólni. De mondom, mondd le, vagy maradj csak az esküvőn, a lakodalmon meg nem.

2019. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Miért kell személyeskedni?
2019. szept. 13. 12:40
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell éjjelig ott ülni.
2019. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!