Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet csinálni egy alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy alkoholmentes esküvőn?

Figyelt kérdés
Most szombaton lesz, teljesen alkoholmentes esküvő. Ráadásul senkit nem fogok ismerni, mert a baráti körből 3-an is lemondták, egyedül csak én megyek. Ülni egy helyben délután 5-től a lakodalomban éjjelig. Nem vagyok egy nagyivó, de azért ünnepekkor leszokott csúszni pár sör.
2019. szept. 13. 12:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Én jól tudom érezni magam alkohol nélkül is. Szóval ugyanazt csinálnám, mint egy bármilyen más esküvőn. Lehet, hogy a párnál valamelyik családtag miatt döntöttek így, nem tudhatod. Vagy ismerek olyat, akinek voltak kezdődő alkoholproblémái, de teljesen letette a piát, az ő esetében is el tudom képzelni, hogy alkoholmentes esküvőt tart. De ez az ő döntésük.

Amúgy kimész és veszel sört egy kisboltban aztán megiszod kint, ha annyira hiányzik.

2019. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazt csinálod, amit sörrel a kezedben csinálnál, csak más itallal a kezedben.

Vagy nem értem, a "leszokott csúszni pár sör" általában maga a program, hogy ezt csinálod aktívan, hogy ülsz és iszod a sört?

2019. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Az ő esküvőjük, joguk van olyanra szervezni, amilyenre ők akarják. Neked meg jogod van azt mondani, hogy így nem kérsz belőle, és nem mész el. Nem értem ezt az egész problémát.
2019. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

"de valamennyi alkohol kell a hangulathoz"


Neked...

2019. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

Mi voltunk ilyenen, egy ex-alkoholista rokonra való tekintettel éjfélig nem szolgáltak fel alkolholt. Végül a rokon előbb hazament, és aztán mégis.

Sokaknál volt a belső zsebben laposüveg....

2019. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
7%
#8 és 14 mehettek akkor ti is, igyatok málna szörpöt a lagziban gyökerek. Azt hiszitek ettől lesztek az egészséges életmód megtestesítői? :D
2019. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

#16

Én szeretek bizonyos alkoholos italokat, tök szívesen iszogatok pl valami finom bort otthon hétvégi estéken, de ennek fényében is érthetetlen számomra, miért ne lehetne jól szórakozni alkohol nélkül...

2019. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18%
Éjjel éjfélkor van a menyecsketánc gyertás keringő....
2019. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
14%

Nyugodtan pontozzatok nullára, kb minden esküvőn isznak.

Ez az alkoholmentes esküvő valami sznob szokás lehet.

Gondolom fitness kaja van töltött káposzta helyett is, és a tortában is csak édesítő szer van. :D

2019. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Elsőre furán hangzik de azért találd már fel magad.
2019. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!