Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kapcsolat, esküvő, család....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat, esküvő, család. Minek? Semmi elképzelésem nincs az életemről. :S

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, sosem volt barátom, és nem is igen szeretnék. (Nem vagyok leszbikus.) Be is jön nekem egy srác az egyetemen, megvan köztünk az összhang. Nem vagyok magamnak való (sőt, kimondottan társasági embernek tartom magam), sem túl jó kislány. Néha elképzelem, milyen jó lehet egy fiút szeretni és fordítva. De ha belegondolok a továbbiakba, elbizonytalanodom. Nem most kell esküvőn, családon gondolkodnom, de egy komoly kapcsolatban az ezekre vonatkozó tervekről is szó esne majd 1 idő után. És ha tényleg, évek múlva majd komolyra fordul a dolog, akkor jelentsem be, hogy nem akarok gyereket? De már egy kezdetleges kapcsolattal is vannak fenntartásaim. Szinte mindig azt olvasom, tapasztalom, hogy a fiúk (a rendesnek tűnők is) mennyire perverzek. Ha összejövök vkivel, akkor kezdjek el azon aggódni, hogy a srácnak azon jár az esze, hogy mikor fekszünk már le, meg hogy egy héten hányszor csináljuk??? Visszatérve a családra: minek szüljek a mai világban? Annyi tragédia történik... :S Tudom, én sem születtem volna meg, ha a szüleim így gondolkodtak volna, de akkor is...
2011. nov. 11. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
hát figyelj, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja, és szerintem semmi j nem lesz az olyan dolgokból, amiket csak azért csinálunk, mert az a társadalmi norma. majd talán a te életben is eljön az idő, amikor majd vágsz ezekre a dolgokra, de addig kár is erőltetni. élj úgy ahogy jónak látod, ne törödj azzal hogy mit hogy szokás
2011. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

vagyis vágysz, bocs elírtam


ja, és még annyi, hogy szexuális életet élni nem egyenlő a perverzióval, erre ne úgy gondolj, mint valami negatív dologra. az egészséges szexualitás igenis része egy kapcsolatnak

2011. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond. 19 évesen még elég fiatal vagy, hogy ne ilyeneken problémázz. Élvezd az életed és ne gondolj arra, mi lesz öt-tíz év múlva. Pláne hogy mit fogsz gondolni akkor. Emlékezz vissza, öt-tíz éve mennyire másképp láttad a világot. Öt-tíz év múlva megint egészen másképp fogod látni.


Eszembe jutott rólad az a mese, amikor udvarló megy a lányos házhoz, a lány lemegy a pincébe, meglátja a káposztáskövet és arra gondol, hogy jaj, ha most engem elvesz a Jancsi, akkor születik majd egy kisfiunk, akinek majd veszünk egy kis bundát, de mi lesz akkor, ha a kisfiú leszökik a pincébe és ráesik a káposztáskő, kire marad a kis bunda?


Ne akarj előre mindent kitalálni, tudni. Csináld a dolgaid becsülettel, és hidd el, meg fogod találni, mivel érdemes foglalkoznod, és meg fogod találni azt a fiút is, akit szeretni fogsz, és aki nem lesz perverz, és mire odajuttok, hogy megkér, lehet, hogy már itt fogod írogatni, hogy mikor kér meg. Ki tudja?

2011. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tekike99 ***** válasza:

19 éves vagy... valószínű, hogy mire megérsz ezekre a dolgokra, addig több "komoly" kapcsolaton is túl leszel. Aztán valamikor már nem is annyira biztos, hogy ugyanígy látod a dolgokat, majd rájössz.

Felesleges ennyire előre aggódni a semmin. Élvezd a fiatalságod, az életed, mert különben kihagyod a legjobb részt.

Az nem perverzitás, hogy egy fiú arra gondol, hogy mikor szexeltek, vagy hányszor egy héten. Miért kéne ezen elkezdeni aggódni? Arra gondol, amire csak akar, ez az egészséges és az ő dolga. Aztán majd TE eldöntöd, hogy mikor szeretnéd.

Minek szülj a mai világban? Hát semmiért. Ugyanis te egy holnapi világban fogsz majd talán. Tragédiák mindig voltak és lesznek is.

Viszont, ha ránézek a kisbabámra és látom minden nap a boldogságát, hogy mennyire örül az életnek, az új dolgoknak, bárminek - eszembe se jut, hogy ezt nekem meg kellett volna tagadni tőle tudatosan, mielőtt még meg sem született.

2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Most még nem probléma, hogy így gondolkozol, de később azzá válhat.

Az élet csak akkor ér valamit, ha van kivel megosztanod. Egyelőre ott vannak a szüleid és a barátnők, ez kielégít téged. De az idő múlásával a szülők sajnos meghalnak, a barátnők pedig férjhez mennek, gyereket szülnek - nem lesz idejük rád. (Hiába a fogadkozás, a legtöbb barátság megszűnik ilyen esetben, le minimum erősen ritkulnak a beszélgetések a mostanihoz képest.)

Mire észbe kapsz, elmagányosodsz.


Felesleges házasságon és szexen agyalnod már most, ha lesz pasid, ezek jönnek maguktól. Ha szerelmes leszel, kívánni fogod a párod (ha nem, az pszichológusra/szexuálpszichológusra tartozik), és ha egy idő után vágyni fogsz a házasságra. De ha nem akarsz papírt, anélkül is lehet boldogan élni. És 10 év alatt a gyereket még átgondolod.


Ha 1-2 éven belül nem lesz változás a véleményedben, a saját érdekedben keress fel egy pszichológust.

2011. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen én is így gondolkodtam, mint Te. Nem akartam gyereket, családot, barátot. A munkának akartam élni...

Aztán, egyszercsak (egy harmadik segítségével) az élet összehozott egy fiúval. 21 voltam akkor. Persze, nekem is megfordult a fejemben, hogy vajon csak azt akarja-e. De nem görcsöltem ezen, hagytam magamat sodródni. Kíváncsi voltam, mi lesz belőle. Nos, a végeredmény: lassan két éve leszünk együtt, szeretnék tőle gyermeket, vele szeretném az életemet leélni.

Amúgy nem mindegyik perverz :) Nem ezzel fognak neked esni. Hanem, hogy megismerjen. Aki hosszú távút szeretne, az normális lesz. Ez a saját esetem is.

Hidd el, fogsz változni. Ha majd találsz ilyen srácot, lelkileg nagy hatással lesz rá, így a gondolkodásmódod is meg fog változni. A lényeg, hogy ezen ne görcsölj addig se, akkor se. Vedd lazán :)

2011. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!