Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet kezdeni az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az alábbi problémával küzdő fiatal nővel? Kapcsolatfüggősége van?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek eddig nem volt hosszú kapcsolata csak sok. Szívfájdalom nélkül hagyta ott az illetőt, ha egy kicsit is nem működött a dolog. Sztem ennek az oka, hogy a szülei tiltották/tiltják minden kapcsolattól, sex házasság előtt nem lehet(ne), stb..régimódi felfogás. Most együtt van egy sráccal akivel jól megvannak, de még csak pár hónapja, így nem tudni mi sül ki belőle. A szülők, mostanában elkezdték kérdezgetni van e férjjelölt, mikor lesz unoka(nem is értem, ha eddig tilos volt, most mire ez a nagy sietség) és a barátnőm, hogy elfogadják a srácot, elkezdte sürgetni az esküvőt. A srác bepánikolt.Félek, hogy sose lesz így boldog kapcsolata, mert a szüleinek akar megfelelni. Nehéz vele erről a témáról beszélni. Mi lesz vele így?
2011. máj. 12. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

be kéne oltani a szüleit rendesen, remélem nincs testvére szegénynek :\


beszélhetnél a sráccal, hogy ez és ez van, nézze el neki és le fog nyugodni. ha a barátnőd szerelmes, akkor bőven el fogja nézni, hogy a barátja csak 2 év múlva veszi el. a szüleinek meg le kellene akaszkodniuk a témáról, mert egészségtelen, amit csinálnak. ez már nem az a kategória, hogy a cuki sütisütögető nagyi megkérdezi a 21 éves egyetemista unokától hogy "na, mikor lesz dédunokám, aranyom ?"

2011. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Boldogtalan lesz.
2011. máj. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa. Hagyd a barátnődet, hadd csinálja úgy, ahogy tudja, te meg foglalkozz a saját életeddel. Mindenkinek vannak nehézségei, amiket le kell győzni, neki éppen az, amit látsz.
2011. máj. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

A srác helyében menekülnék ettől a nőtől!!!

Istenem, bár felhívhatnám a figyelmét!

A volt párom is ilyen volt. Ha valami már csak egy kicsit is nem tetszett neki, már húzott is elfelé. Én pedig azóta is itt ücsörgök egyedül, a sötét lakásban minden este azon gondolkodva, hogy az ilyen apró problémát miért nem lehetett megoldani, miért kellett elmenekülni a probléma elől??? Pedig tudtam már az elején, hogy ilyen tipus, de eszembe sem jutott, hogy velem is megteszi! Túlzottan bíztam magunkban, hogy velem majd biztosan nem teszi meg... hát de...

HALLOD SRÁC??? MENEKÜLJ!!!!

36F

2011. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. van testvére, nála még rosszabb a helyzet.

3. igazából hagyom, én is ezen a véleményen vagyok, mármint,hogy csak a saját hibájából tanul. csak épp nem jó látni. valahol még naiv gyerek, nem akarja a szüleit megbántani. mindig is a saját feje után ment, csak épp otthon meg ne tudják. Elmesél mindent, majd azt várja h. neki adjak igazat, pedig értem én, hogy a srác miért pánikol be. De most épp rózsaszín köd van, így azt reméli, az igazi valóban egycsapásra elveszi.

2011. máj. 12. 23:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondja meg a csaj szüleinek, hogy semmi közük hozzá. Ő sem szól bele az ő nemi életükbe, már ha van.
2011. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat függöség akkor lenne az ha hosszútávon ragaszkodna a halott kapcsolataihoz. Inkább csak kerüli a konfliktusokat.

Az is kérdés hogy hány éves mert lehet hogy csak ki akkarja élni magát és semmi köze a szülökhőz.

2011. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

23.08-as

Mi ellen kellene a szüleit beoltani? Ez nem betegség!?

Ezt nem is értem!

2011. máj. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

ennek a viselkedésformának köze nincs a kapcsolatfüggőséghez. a kapcs.függőség az pont az ellenkezője: akkor is a hapsival marad, ha az megalázza, netán megüti.


ő szimplán egy szívtelen, gonosz, kötődésre képtelen ember, aki kénye.kedve szerint használja a férfiakat, aztán ha megunja, eldobja őket. inkább antiszociális személyiségzavarra tippelek.

2011. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Lenyomnám egy székre és egyszer,csak egyszer elmondanám neki hogy én hogyan látom a dolgokat. Aztán csinál ezzel amit akar. Elgondolkodik rajta vagy,nem, megfogadja vagy nem,az már az ő dolga,az ő döntése.
2011. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!