Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiatal pár esküvőjére nászaján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal pár esküvőjére nászajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Saját készítésű, vagy bolti is lehet akár! Valami vicces, személyes, nem túl drága...
2010. jún. 22. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
konyharuha, hímzel a sarkára valami személyeset, beleraksz egy saját készítésű borítékot egy akkora összeggel, amit megengedhetsz magadnak és átkötöd egy masnival ;) ...
2010. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy pl. 2 kristálypohár... mellé meg beteheted az üzlet címét (névjegykártya), ahol ők bővíteni tudják a készletet.
2010. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátunktól két nagyon szép golyóstollat kaptunk, a jeles nap dátumát gravíroztatta beléjük.
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Neten nagyon sok oldalon vannak fent vicces ajándék ötletek,írtad hogy személyeset keresel,itt azt is találsz.Mivel ismered őket,így ki tudod választani a nekik megfelelőt.


[link]


szív alakú égi lámpás

ez pl. nem vicces,de szerintem egy esküvőre kedves ajándék,és nem túl drága(én személy szerint imádnám ha valaki ilyennel lepne meg az esküvőmön,de persze mindenki más:) )

2010. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmék esküvőjére több barát összefogott, és egy gyönyörű esküvői fotóalbumot adtak a párnak ajándékba, amiben a fényképek helyén 500-asok voltak. :) Mi ugyanezt fogjuk eljátszani, csak kaparós sorsjegyekkel. :) Jó, nem feltétlenül olcsó, de ha többen összefogtok, szerintem poén. :)
2010. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!