Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez most hülye kérdés lesz. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most hülye kérdés lesz. De Vőfélyt muszáj választani? Rokon is lehet? Mi is a dolga pontosan? Kicsit tapasztalatlan vagyoooooooook

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ma 13:24 Engem érdekelne ezen a három táncon kívül mit tudsz még felsorolni ami magyar nép tánc, én is táncoltam.
2010. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jah és tudtommal a lakodalom csak néhány "epizódjánál" mondja a zenészeknek, hogy ezt vagy azt játszanak, bár azok általában tudják maguktól is, amúgy meg tőle független, hogy éppen mire mulatnak a vendégek, főleg manapság, amikor már egyéb tánczenét is játszanak. Tehát mindkettőtöknek igaza volt.
2010. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mindenki tudja, hogy direkt volt
2010. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk már megvolt a nagy nap!Én el sem tudtam volna képzelni a lagzinat vőfély nélkül!NAgyon sokban segített és gördülékenyen ment minden!NEm csak az a fekadata hogy verseljen hanem hogy kézben tartsa a dolgokat!Nekünk ilyen volt a vőfélyünk nagyon sok apró kicsi probléma jöhet közbe a lagzi ideje alatt és ő ezt minde megoldotta úgy hogy senki nem vette észre!Én csak ajánlani tudom ha gondolod adok elérhetőséget szívesen!JA és mégvalami az nagyon tetszett hogy úgy vezényelte le az egészett ahogy megbeszéltük én nem igazán kértem játékot hála nem volt rá szükség mertegész éjszaka roptuk!Mikor lesz a nagy nap?
2010. júl. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13:41es.. hát akkor sokrolok neked jópárat hallgassad: szóval a csárdáson és a verbunkon kívül még van ugrós mars pl. sokhelyen több férfitánc is van: pl kalotaszegen is van legényes is meg verbunk is. vagy erdélyben egy csomóféle: forgatós szöktetős korcsos stb. nem tudom hol néptáncolsz, de valami elég gyenge néptáncegyüttes lehet ha csak ezt a 3 táncot ismered. remélem csak azért vagy ilyen tudatlan mert csak a saját falud táncát ismered. a másik válaszoló persze más, róla kiderült, hogy hagyományőrző, egy falu hagyományait ismeri...
2010. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 09:32

Hagyományőrző együttesben táncolok, már 7 éve, 40 éves fennállása van az együttesünknek, mifelénk is csak ez a három van csárdás, friss csárdás, és verbunk (amire ugye többféle ugrós lépéssel lehet táncolni), nem mondanám magam tudatlannak, tisztában vagyok vele, hogy vannak még ezek a férfitáncok, de nálunk ezek is verbunk alapara táncolják (mifelénk nem vonós zene van, hanem fúvós, nem sváb zene, teljesen magyar, itt errefelé ezt terjed el, Kelet-Mecsekalji tájegység). Láttam már jó pár együttest táncolni, nem igazán tűnt fel, hogy sokkal több fajta lenne, főleg lakodalmas koreográfiákban nem szoktak ennél több fajtát játszani. Na mindegy....

2010. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!