Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, elfogadnátok eljegyzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elfogadnátok eljegyzési ajándékba egy elegáns bundát?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
Megint a bunda!!!😂Ez valami perverzió? Elfogadnám persze ha mű, és csak a kertbe venném fel otthon!
2019. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen abszurd kérdés, hiszen akivel eljutok az eljegyzésig, az ismer annyira, hogy ne adjon nekem bundát. Idegentől pedig semmiféle eljegyzési ajándékot nem fogadnék el.
2019. okt. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom a bundákkal, de az én koromban rettenetesen öregítene, így nem hordanám. Van itthon szép, jó minőségű, így nem örülnék még egynek eljegyzési ajándékként. Leginkább annak örülnék, ha semmilyen ajándékot nem kapnék eljegyzésre, se gyűrűt, se bundát, se semmit, mert az eljegyzés az én fogalmaim szerint egy közös döntés és nem egy "szülinap", hogy ajándékokat kapjak.
2019. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem, elvi kérdésből nem viselem halott állatok bundáját. Műszőrmét sem.

Másrészt elég ódivatú.

2019. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Persze, ha 1920ban kérsz még.
2019. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. okt. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ....
2019. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak muszort,’mert a kutyam legutobb szettepte az egyik igazi szor fildig ero bundam,mert kinnthagytam a szekrenyen kivul szaradni.
2019. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Manapsàg a sajàt nagymamàm meg dédmamàm se hord bundàkat :D

Àllatször nem is tudom hova valo egyaltalan manapsàg. Még szönyegnek sem stimmelne.


Talan a gyapjutakarok még kereskedelemben vannak

2019. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%
A bunda egy véres, barbár dolog, amiből valahogy presztízs kérdés lett az idők folyamán. Dolgoztam nyérc farmon, hidd el, hogy ha látnád, mi folyik ott, rémálmaidban jönne csak elő, hogy valakinek ilyennel "kedveskedj"! 🙄
2021. febr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!