Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 6 és fél hónapos terhesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 és fél hónapos terhesen mennyire fogom bírni ezt az esküvőt?

Figyelt kérdés
Március végére tervezzük az esküvőnket párommal, de akkor én már 6 és fél hónapos leszek. Úgy volt hogy összesen olyan 30 alatti létszám lenne, de kiderült a párom részéről lesz 30. Az én részemről kb. 6 fő a szűk család. Én kicsit furának érzem, hogy ennyire nem jó az arány. Mivel kiderült hogy jön a baba így nem is fogok tudni inni és olyan aktív táncolós se fogok tudni lenni. Sose akartam nagy esküvőt és nekem ez a 30 fölötti létszám is soknak tűnik. Ami zavar, hogy párom szülei sokkal jobban bele akarnak szólni a szervezésben a babával kapcsolatos dolgokba és, hogy hova szülessen. Albérletről hallani se akar az anyja mivel azt akarják oda hozzájuk költözzek. Úgy érzem sok elintéznivaló vár még rám és rengeteg kiadás . Ezt az esküvőt is elhalaszthattuk vna az anyagiak miatt meg főleg, hogy még albit se találtunk.
2019. nov. 18. 08:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Simán fogod bírni pia nélkül is. KB ilyen idős terhes voltam, életem legjobb bulija volt. Ihatsz alkoholmentes pezsgőt és akkor megvan a feeling. Szerintem ne ezen aggódj, inkább a többi részét próbáld meg lezongorázni. Most amúgy hol laksz, hogy se albérlet se szülők?
2019. nov. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Csak a baba miatt házasodtok? Akkor felesleges.

Ha magatok miatt, akkor meg szervezd meg úgy, ahogy neked jó, és ami anyagilag belefér.

Hétköznap a házasságkötés ingyenes, hétvégén valami 15 ezer forint. Akkor is, ha nem csak a két tanú van jelen! Ezen felül minden kiadás a ti döntésetek. Tetszés szerint alakíthatod a költségvetést.


A többire hirtelen inkább nem írok semmit. Jól átgondoltad te ezt a gyerekvállalást?

2019. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Ilyen átgondolatlanul házasodni, és gyereket vállalni nagyon nem kellene!

Borítékolom, hogy mire a gyerek óvodába megy, az anyja és az apja már nem lesznek házasok...

Csak ez a néhány mondatod tele van olyan rikitóan piros felkiáltójelekkel, amiket normális ember azonnal észrevesz.

2019. nov. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Miért baj az, ha nem ugyanaz az arány a két család részéről?

Nekem 4 fő a szűk család. Páromnak 12 fő. De erről nem mi tehetünk, nekem nincs testvérem, neki van 2 is, párokkal több gyerekkel. Nyilván nem fogom a tesóit letiltani az esküvőről.

Beszéljétek meg, szólj, hogy neked ez soknak tűnik, nem lehet-e kicsit kevesebb meghívott. Az anyóst meg ne engedjétek beleszólni, mert ennél már csak rosszabb lesz később.

2019. nov. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem az esküvőt és nem is az arányt nevezném problémának... Azt viszont annál inkább, hogy neked terhesen jutott csak el az agyadig, hogy jelenleg egy diktatúra aktív szereplője, áldozata vagy és ha a gyerekkel bebetonozod magad ebbe a helyzetbe, az nem lesz jobb, ellenben szarabb biztosan.


1: a párom/férjem anyja ne ugasson bele az életembe, mert a fiához van közöm, nem hozzá és vele együtt majd eldöntöm, hogy a saját gyerekemet hol akarom nevelni. Neki ezekre a célokra ott volt a sajátja, az enyémről jobb, ha akkor leszáll, mielőtt még megszületne, mert ilyen mentalitással kétszer is átgondolom, hogy egyáltalán láthatja-e.

2: albérletbe, csupasz seggel gyereket szülni felelőtlenség,

3: a házasságot foggal-körömmel hajtani csak azért, mert besikerült a gyerek, ugyancsak az

4: megtartani a gyereket reménytelen optimistaként és azt hinni, hogy attól minden jobb lesz, naiv ábránd

2019. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Én nem az esküvő, hanem a jövőm miatt aggódnék a helyedben egy ilyen családban.

Anyósod mellett a neved kuss lesz, semmibe nem lesz beleszólásod, ha nem állsz a sarkadra, de ahogy látom, az anyagiak miatt kiszolgáltatottak vagytok. Persze mondjuk egy tökös, nem anyuci pici fia vőlegény/férj/apa sem ártana.

2019. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindketten még szülőknél lakunk de párom is úgy gondolja hogy nem szülőkhöz fogunk menni lakni. Az összeköltözést régóta terveztük már baba előtt is. A házasságot pedig azért szeretnénk, mert úgy gondoljuk így a helyes. Meg terveztük ezt is egyébként a közeljövőben .
2019. nov. 18. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán hány évesek vagytok? Éltetek már együtt?
2019. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Mire totyogni fog a gyerek a valasi papirok mar a birosagon lesznek.
2019. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Együttélés nélkül HOVA a gyerek meg a házasság? Atyaég...
2019. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!