Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Majd 2 millió sok egy ötven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd 2 millió sok egy ötven fős esküvőre?

Figyelt kérdés

Elegáns helyen lenne, templomi esküvő, egy elegáns szállodában lenne a lagzi. A tortámat a barátnőm készíti, zenét a barátaim fogják intézni, fotós is ingyen van családon belül.

Majd két millióba kerül a szállodai lagzi kaja és a bár dekor meg az apróságok pl meghívó, menü, stb.


2019. nov. 26. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem pl. sok lenne. Ezt a szállodai dolgot kihagynám. Vannak szebb helyek, jóval olcsóbban és nem rosszabb minőségben.
2019. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem ha lesz esküvőm, akkor magam fogom szervezni (nem dolgozom benne, de egyébként rendezvényszervező is vagyok) viszont én egyáltalán nem akarnék nagy esküvőt, inkább romantikusat. Szerintem nem sok ennyi emberre, viszont ahogy előttem irták, a helyszínen rengeteget lehet spórolni, gyönyörű helyek vannak, de ha neked a szálloda az álmod valami miatt akkor csak a pénz miatt nem éri meg lemondani róla. Megengedhetitek magatoknak? Ha igen, akkor nem kell gondolkodni. Vigyázni kell arra is, hogy ne szálljon el az ember. Egy exem kedves barátnőjének szerveztem az esküvőjét, 1 milliót szánt rá, végül majdnem 4 milliónál jártam a tervezéskor, annyira elkapta a gépszíj, olyan giccsparádét akart, hogy mondtam nem vállalom be, ahhoz már legalább 5 fős stáb kellene, hogy koordináld, meg irreálisan drága... Szóval erre figyelj. Ha mi most osszehazasodnank a párommal, akkor sem szánnék rá mondjuk 30 ezer/fő összegtől többet, egyrészt mert nincsenek nagy vágyaim, másrészt meg ügyesen meg lehet oldani egy egyszerű esküvőt ennyiből (mivel azért vannak minden szükséges szakmámból kapcsolataim).
2019. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Közöltem a férjemmel, hogy 1 milliónál többet én nem vagyok hajlandó kiadni ezért. Őszintén már ezt is sokkalom. Ez egy családi esemény, és nem ettől a naptól akartam magam különlegesnek érezni, azt érezteti a párom enélkül is. Egyszerűen nem voltma hajlandó bizonyos dolgokért, szolgáltatoskért fizetni, mert röhejesnek hangzik az is, ha rágondolok, hogy én ezért pénzt adtam ki.

Tudom, divatos szólás, az hogy 'de ez életem legszebb napja'. Igen. De ne a külcsíntől legyen az. Szolidan is lehet szép egy esküvő.

Nekünk 800 ezerben minden benne volt 35 főre. A helyszíntől kezdve, a tortán keresztül, a ruhámon át minden.

A helyszínek egyébként pofátlan drágák, amin még elképedtem, hogy az italért plusz 10 ezer ft-t elkérnek/fő. Hát mire? Azért a víz nem ilyen drága, és az egy két sör, vag bor nehogy már 5000 Ft legyen poharanként. Lehúzás az egész. Az esküvő szóval x3 szoros árat lehet elkérni.

2019. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, ez ennyi sajnos.
2019. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez bizony ennyi.

Nekünk 40 főre volt 1.7 millió de fotóst, tortát, fizettük, annyi hogy a zenéhez a technikust béreltük és saját magam állítottam össze a zenéket, mert csak kb 2 óra hosszáig táncoltunk + az aláfestő zenék.

Mondjuk ha csak a kaja 2 millia meg a dekor, azt kicsit sokallom.


Nekünk ebben az 1.7 millában benne volt:

- helyszín (külön béreltük egy Pesti villát de full normális áron és mienk volt az egész)

- 2 nyelven beszélő szertartásvezető (anyakönyvvezető helyett)

- kaja (welcome drink, welcome falatkák, felszolgált leves, egy nagyon jó svédasztal és egy tonna sütemény)

- 2 torta

- ital (tömény nem volt)

- dekor az egész helyre (visszafogott de a hely adottságait kiemelő)

- teríték, székszoknyák

- a csokrom, a férjem betűzője (kocsidísz stb nem volt)

- a fotós

- a ruhám, ékszereim , haj, smink

- a férjem öltönye, inge, kiegészítői


Szóval nem csak a kaja (ami olyan 840 körül volt itallal együtt). Ilyen szempontból a majdnem 2 milla csak a kajára, sok.

2019. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!