Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen volt a 2. házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt a 2. házasságkötése negyven és ötven éves kor között?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék pl arra, volt -e fehér ruhátok,sokan-vagy kevesen voltak a meghívottak,Polgári vagy templomi esküvő volt,szóval minden kis részlet érdekelne.Arra is kiváncsi lennék,hogy kívülállóként mi a véleményetek egy későn kötött házasságról?Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 5. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Én 30 évesen mentem másodszor férjhez, de eszembe sem jutott volna a fehér ruha. Ebben a korban ezt már elég nevetségesnek tartom.

Nálunk csak a szúk család volt ott a szertartáson és egy otthoni ebéden.

Semmi baj nincs a későn kötött házassággal, ha nem csinálnak úgy, mintha még tinik lennének.

2015. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Ismerősömnek most volt a 2. házassága, 40 fölött vannak mindketten (én a férjet ismerem). A nőnek fehér, habos-babos ruhája volt, volt templomi és polgári is, és utána kerti partis lagzi vagy 60 emberrel.

Nekem kicsit nevetséges volt az egész, maga az, hogy milyen hamar házasodtak, és a feltűnősködés is.

2015. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

én 37 voltam a 2. házasságkötésemkor, lila estélyi ruha volt rajtam, csak polgári volt (férjemnek is 2. házassága neki volt már egyházi, így nekünk már nem lehetett) szűk család volt elmentünk egy étterembe egy korai vacsorára kicsit beszélgettünk este 9-10 körül már otthon volt mindenki :)

semmi gond nincs a későn kötött házassággal, szerintem sokkal tartósabbak hisz ilyenkor már érettebben gondolkodik az ember, nem csak a lila köd van, hanem nagyon is jól tudja milyen társra vágyik, mi az ami belefér amit még elnéz a rigolyák között, mi az amit már nem (de akkor olyan emberrel már nem is kezd :) ) szóval átgondoltabb, jobb házasságok ezek mint a tinikorban köttettek (természetesen ott is van kivétel)

2015. jan. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron mentem férjhez másodjára 42 évesen. Sárga nyári ruha volt rajtam. 2 tanús esküvő volt, csak polgári.
2015. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Férjemmel egyidősek vagyunk, egy 3 éves kapcsolat/együttélés utrán házasodtunk össze. 4 en voltunk, a 2 tanú társaságában. Nagyon bensőséges, meghitt volt az egész, igaz a férjem lánya ( 22) kicsit megsértődött, de rajta kívül minden rokon, ismerős, barát " vette az adást". A ruhám? a blúz bézs, a szoknya zöldes-arany,volt rajtam egy selyemstóla.Különle4ges volt, alkalomhoz illő , egyszerű és szép-a férjemen egy bordó öltöny, egy minőségi, 20 éves darab :)fényképet szívesen küldök, ha kéred, ötletet lehet belőle meríteni Templomi nem volt, de idén tavaszra édesanyám kívánságára az is meglesz. Jó lesz minden, ne izgulj nagyon! Lényeg, hogy szeretitek egymást, ez egy nagyon szép ünnepnap lesz! :)
2015. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Válaszokat Mindenkinek!

Utolsó válaszoló, igen küldhetnél egy képet,Előre is köszönöm! Mi még csak az eljegyzésen vagyunk túl a párommal,ezért is tettem fel a kérdést.

2015. jan. 5. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!