Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom nem akar esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar esküvőt?

Figyelt kérdés

Párom jelezte hogy az esküvő csak pénzkidobás. Nem akar nagy felhajtást. Szerinte a szülők és a testvérek bőven elég ehhez. Én szeretnék egy kisebb esküvőt max 60 fő vagy kevesebb.

Ti hogy kötöttetek kompromisszumot?


2019. nov. 26. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
igaza van,pézkidobás,és utálja a tömeget.f.
2019. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld megemlíteni, hogy a közeli hozzátartozókon kívül néhány barát is jöjjön, legalább a közösek.

És lagzi helyett legyen egy vacsora, egy jó étteremben.

2019. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg a pároddal és szervezzétek úgy le, hogy mind a kettőtöknek megfelelő legyen. Egyébként igaza van a párodnak, az esküvő javarészt pénzkidobás. Tökéletesen elég, ha ott van a szűk családi, rokoni kör és a barátok. Felesleges boldog boldogtalant meghívni, de ez csak az én véleményem. Egyébként 50-60 fő egyáltalán nem vészes, mondom ezt úgy, hogy én körülbelül 20 embert hívnék meg az esküvőmre, ha tervben lenne.
2019. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Én nem értek pár embert. Facebookon, meg ilyen helyeken nem verik nagy dobra, hogy együtt vannak, de esküvőkör, meg minél több ember legyen ott, mi értelme van, mi közük hozzá?

Meg aztán majd ugyan ennyi ember fog rajtatok röhögni, amikor félre kursz, vagy a pasid csal meg, vagy egyszerűen ott hagy gyerekkel, vagy csak rádún, aztán kitesz. :)

2019. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Na, erre mondom azt, hogy az esküvő, lakodalom megszervezése egyben a házasság első próbája is. Hogy az eltérő elképzeléseket sikerül-e összehangolni.

Lehet gyakorolni az őszinte, tisztázó beszélgetést; a kompromisszumkötést; a másik (egyelőre még szeretett :D) fél kedvéért való engedést stb.

2019. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi az oka, hogy neked nem felel meg a kevés ember?
2019. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van a párodnak, egy okos ember. :)
2019. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essen nekem elég a kisebb lagzi. Az én oldalamról 25 fő lenne... gondolom ő is hívhatna közelebbi barátokat vagy rokonokat... így jött ki a 50-60 fő
2019. nov. 26. 23:24
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg pénzkidobás.

Ha nekem lenne lagzim elég lenne a szülők, a testvérek meg a barátok, a párom részéről is ugyanez.

Esküvő után vacsora.

Azt a pénz amit az esküvőre dob ki az ember, abból már futja egy szép nászútra.

2019. nov. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen igaza van,pénzkidobás.

Ha te meg a szüleid fizetik az egészet, akkor nem érteném,miért nem akar. De ha neki is kell (sok) pénzt beleraknia, akkor teljesen érthető,hogy nem akarja egy bulira kidobni.

Mert az esküvő arról szól általában,hogy 15 éve nem látott rokonokat és párjukat kell jóllakatni meg beb***atni, ami számomra is pénzkidobás,pedig nő vagyok.

2019. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!