Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik stílusú menyecske ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik stílusú menyecske ruha tetszik jobban? Nektek milyen volt vagy milyen lesz?

Figyelt kérdés

A hagyományos, magyaros, piros, kötényes pl. ezek:

[link]

[link]

vagy inkább koszorúslány ruhát vennétek fel menyecskének? Pl.: [link]

[link]

Nem feltétlenül e ruhák közül kell választanotok, hanem inkább az érdekelne, hogy melyik stílusú ruhát kedvelitek jobban. Linkelhettek is, hogy nektek milyen volt, lesz.


2010. júl. 19. 23:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is-is, jobban mondva 3 típus is tetszik.

Mifelénk nem divat a rövid menyecskeruha, egyszer voltam olyan lagziba, ahol rövid volt, de ő a saját falunk népviseletét húzta fel, nem rövidített díszmagyart vagy pöttyös ruhát.


Tehát nekem 3 varráció tetszik:

1. a saját falunk fiatal menyecske viselete:

[link] a színes ruha, imádom:)


2. díszmagyar ruha, de csakis hosszú és nagy abroncsos:

[link]

[link]

[link]


de eredetiben sokkal szebb:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


3. koszorúslány vagy nagyestélyi szintén nagy abronccsal:

[link]

[link]


Még jövő nyárig kitalálom mi lesz. :)

2010. júl. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A 2. a legszebb szerintem, az utolsó kettő egyáltalán nem tetszik.
2010. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen díszmagyar (hosszú, abroncsos), nép táncolok, népviselet bármikor lehet rajtam, a menyasszonyi ruhám pedig úgymond "szokásos, ma divatos", tehát rendes menyasszonyi ruha lesz...

Utána néztem én is itt a Kati Szalonos ruhák között, nekem innen ezek tetszenek, de hajlok afelé, hogy inkább varratok:

[link]

[link]

------

Az első menyecskeruha azzal a tűsarkú lakkbőr fehér csizmával a díszmagyar megcsúfolása, (az egyik előző válaszolónál megtekinthető, milyen volt eredetibe) pedig a ruhára még azt mondanám modernizált változat, nem akarok senkit megbántani, de a szegedi papucsot (országszerte többféle) népviselethez hordták, amit a parasztok hordtak, a díszmagyar a nemesség viselete volt, a kettő nem passzol egymáshoz. Ehhez a modernebb rövid ruhához lehet valami modernebb alkalmi cipőt húzni, de azért nem ezt a strip csajos csizmát. :)

pl.: [link]

[link]

[link]

A második ruha pedig egy kicsit gyengébb kivitelezés. :S

A párta szintén nem passzol az új menyecske ruhához, mivel azt lányok hordták, az asszonyokon főkötő volt, én inkább nem raknék semmit a fejemre, de pártát biztosan nem.

Bocsi mindenkitől akit megbántottam, nem akartam kukacoskodni, de egy-két dolog nagyon tud zavarni. :)

2010. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a magyaros, de praktikussági okból egy rövid, pirod koktélruhát vettem magamnak. Nem akartam kölcsönözni, sem olyat varratni (költeni rá), amit soha többé nem feszek fel. A koktélruhát pedig jól tudom használni, és nem volt drága.
2010. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a magyaros tipusúak tetszenek, a második nagyon szép, bár én nem ilyet választanák.

Én az ott levő képeknél egyszerűbbeket, nem csili vili magyaros ruhát. Inkább egyszerűbbet, amibe jobban, természetesebben érezném magam. szerintem az anyuét fogom én is használni, mert az megvan, és tetszik is. Olyasmit meg mostanában nem lehet kapni.


Az ilyet viselném szivesen.

Anyué is hasonló volt.

[link]


m

Meg találtam még egyet.


Egy ilyesmit szivesen viselnék, csak gondolom úgyse lenne ilyenre pénzem.

[link]

2010. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a típus tetszik a legjobban: [link]

Ha minden jól megy nemsokára nekem is ilyen lesz :)

2010. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az első tetszik nagyon, max. még a második, hadd lássák mit takart el a hosszú fehér ruha.És buli is, nagyon aranyos is.Én tutira az elsőt választanám, a harmadik és negyedik szerintem nem menyecskeruha, hanem báli.
2010. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!