Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez a menyasszonyi ruha jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a menyasszonyi ruha jó választás?

Figyelt kérdés

[link]


Kismamán is jól állna?


2020. jan. 7. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kismamának nagyon kényelmetlen lehet. Hacsak nem 2. hónapban vagy.
2020. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Ne adj más véleményére, ami neked tetszik, azt válasszad. A kölcsönzőnek mondjad el, hogy hanyadik hónapban lesz az esküvő, mert az korlátozza a lehetőségeket.
2020. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%

Felcsináltak, és emiatt gyorsan végre esküvő? :D Mindig jót röhögök a terhes menyasszonyokon.


Amúgy jó.

2020. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Uh, voltam már kismama és ebbe szerintem max az első 3 hónapban fértem volna bele... utána nem vagy ha mégis akkor elájulsz a légszomjtól. Ezek a csöcskidobó menyasszonyi ruhák alapból nagyon prosztók szerintem, terhesen meg hatványozottam ízléstelen, csak egy nagyon lowclass nőt tudok benne elképzelni. Nem azt mondom, hogy legyen állig gombolt a ruha de van átmenet...
2020. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve nem tetszik, de fűzős ruha egy kismamának? Ez vicc?
2020. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Borzalmasan izlestelen lenne belegyömöszölni ebbe a valamibe a hormonoktol felduzzadt kismama melleket. Egy alapbol nevetseges helyzetet tenne vegkepp kozonsegesse.
2020. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy ha már megestél, nem lenne egyszerűbb mindenféle felhajtás nélkül aláírni a papírokat? Ne akard, hogy a násznéped fele rajtad röhögjön.
2020. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Ha engem kérdezel, azt választasz amit akarsz. Esküvőn legyen kaja pia, kit érdekel a menyasszonyi ruha!
2020. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Vegyél fel egy fehér függönyt nadragszíj a derakadra és kész. Annyira túl komplikalod, mi lesz a menü!!!!
2020. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Egyrészt senki nem azt fogja nézni hogy de szép vagy, hanem azt hogy terhes vagy. Másrészt nem értem, miért nem lehet szülés után esküdni? Vagy terveztetek volna jobban.
2020. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!