Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen koszorúslányruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen koszorúslányruhát válasszunk teljesen eltérű alakú lányoknak?

Figyelt kérdés
Három koszorúslányt szeretnék, két barátnőmet és a testvéremet. A probléma az, hogy szeretném ha valami egység lenne, de nem tudom, mennyire mutatnának így jól. Az egyik barátnőm elég duci, 100+ kilós alma alak, a másiknak vékonyabb a dereka, de a csípője ténlylegesen extra széles. Eddig nem is lenne gond, de a tesómnak meg modell alkata van. Nem akarom, hogy hülyén érezzék magukat mellette, de fontosnak tartom, hogy mindhárman koszorúslányok legyenek. Arra gondoltam, csak a színt szabnám meg, de akkor meg az lehetne a gond, hogy a húgom ténylegesen kitűnne. Viszont ha megszabnám neki, hogy olyat válasszon ami nem hozza ki az alakját megsértődne. Valahogy meg kéne velük beszélni, de senkit sem akarok megsérteni. Szerintem alapvető női tulajdonság, hogy ilyen esetben azért hasonlítani fogják magukat a másikhoz. Vagy csak én gondolom így? Szerintetek hogyan kéne választani?

2015. jan. 21. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

ilyesmit tudok elképzelni:


egy szín, egy hossz, de más kivágás és derék- ill mell alatti behúzás:


[link]


vagy lehet a hossz is eltérő:

[link]

2015. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem a húgoddal kéne ezt lerendezned.

1. Ez a te napod, ne az ő "kénye-kedve" szerint legyen.

2. Lehetne benne egy kics empátia a másik két hölggyel szemben.

3. NEKED kell kitűnni, nem neki, már ezért is visszafoghatná magát.

Egyébként én is az elsővel értek egyet, hogy a szín legyen egyforma, esetleg a hossz is, de a fazon lehet változatos. De azért a húgodat megkérhetnéd, hogy ne olyan ruhát vegyen fel, amit csak az ilyen "párduc-testűek" hordhatnak, mert NEKED fontos hogy a másik két barátnőd ne érezze rosszul magát mellette.

2015. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, mint az első.


Szín és anyag ugyanaz, szabás eltérő, alkathoz illő:


[link]

2015. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ezt most úgy nem igazán tudnám megfogalmazni, hogy ne tűnjek beképzeltnek, de mindegy, azért megpróbálom. Szerencsére hasonló géneket örököltünk, bár tény, az ő alakja egy kicsivel jobb. Attól nem félek, hogy engem elnyomna, arről szó sincs. Viszont zsákot nem vetethetek fel vele, máskülönben meg nagyon látványos lesz a különbség. Inkább valahogy finoman közölni kéne, hogy próbáljon meg nagyon visszafogott lenni. Csak akkor meg lehet nem csak a másik kettő, de ő is kellemetlenül érezné magát. A rokonságban is vannak csinos lányok, gondolom ők is kitesznek magukért. De lehet más választás nincs, a hasonló ruha miatt tényleg szerényebbre kell vennie a dolgot.

Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld kéz. Szívesen fogadok további véleményeket is.

2015. jan. 21. 22:25
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem ilyesmi stílusú mindenkinek jól állna: [link]

Nem pont ez, de a lényeg, hogy pántos legyen, földig érő és mell alatt bővülő. A tesódnak meg mondd meg, hogy vacsora után átöltözhet, de addig legalább tiszteljen meg, hogy figyelembe veszi a kérésed.

2015. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jókat linkeltek neked a többiek. És igazán nem akarok szemét lenni, és hozzáteszem, messze vagyok a modell alkattól, de miért is a tesódnak kéne rosszul éreznie magát, mert szebb? Ha ekkora a különbség akkor zsákot is adhatsz rá, így is úgy is ki fog tűnni a két lány mellől. És ha kikérnéd a barátnőid véleményét, hogy miben éreznék jól magukat?
2015. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen variálható rucik.

Nézzétek meg (van pesti üzlet), hogy hogyan áll a csajokon.

[link]


Az anyaga ugyan az, de mindenki a saját formájára tudja felvenni, ami számára a legelőnyösebb.

2015. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülhetetlen, hogy a húgos kitűnjön a két lány mellett, még ha zsákot húzatsz fel vele, akkor is. Jó az, amit előttem írtak, hogy ugyanaz a szín, eltérő fazon, annyi hogy az anyag lehetőleg ne nehéz, csillogós taft legyen, hanem inkább valami könnyed chiffon esetleg. A lényeg, hogy a barátnőknek előnyös fazont találjatok, a húgod meg varrasson/vegyen olyat, amit szeretne, de azért a szín és az anyag mellett stílusban passzoljon a többihez (ha mindenkinek koktélruha, akkor neki ne legyen nagyestélyi).
2015. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válasszátok ki közösen a színt és az anyagot, és mindenki varrasson magának egy olyan ruhát, ami előnyös az alakjára.
2015. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon aranyosak voltatok. Úgy oldjuk meg, hogy közösen kiválasztjuk az anyagot, segítek nekik fazont választani, a húgomat meg megkértem, válasszon valami egyszerű és visszafogottat. Elmondtam miért kéne, csak nevetett azon, hogy mennyire túlbonyolítom, természetesnek vette, hogy neki is alkalmazkodni kell. A vacsora után pedig átöltözhetnek, ha szeretnének. Megmutatom majd nekik a linkeket, amit küldtetek, jó ötletek vannak ott.
2015. jan. 22. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!