Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen köszönet ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen köszönet ajándékot szoktak adni? Általában cukrozott mandulát, de van valami más ötlet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Buborékfújó :-) szív alakú "fogantyúval"

Teamécses tartó

Mézeskalács

Násznépről készült fotó, köszönőlapban (gyorsnak kell lennie a fotósnak)

2010. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nagymamémék egyik ismerősüktől:mézeskalács szivet kaptak amibe benne volt az ifjú pár neve,és egy kis tasakba volt benne:)
2010. júl. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én legutóbb egy kis üveg mézet kaptam amin rajta volt a pár neve meg egy képet róluk egy köszönőlappal
2010. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

korábban volt ey kérdező, az ő ötlete nagyon tetszik : sorsjegy mindenkinek. pl. horoszkópos :)

írtam is neki, hogy tök klassz, de megütne a guta, ha vki a násznépből ott kaparna le több millát :)


végül amellett döntöttem, hogy sütni fogok mézeskalácssziveket, cukorral beleírom a monogrammunkat, becsomagolom celofánkába és egy szép szalaggal átkötöm, amihez 2 "cetli" lesz fűzve, az egyiken a vendég neve lesz, mert ez lesz egyben az ültetőkártyánk is, a másikon pedig , hogy 'köszönjük, hogy velünk ünnepeltek'


így azért pénztakarékos a dolog..

2010. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
apró kövirózsa apró cserépben masnival.
2010. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöméknek pici mézeskalács szív volt (rajta dátum+monogram), ezt egyből a lagzi után hazavihettük, aztán később kaptunk egy ilyen képeslap szerűt,amin az ifjú pár fényképe volt (egyik esküvői fotó) és személyes,kézzel írott üzenet (köszönjük,h velünk ünnepeltétek életünk legszebb napját meg ilyesmi)


másik ismerősöméktől minden vendég egy üveg bort kapott, a bor cimkéjén az ifjú pár képe volt és alatta a dátum és a nevük (pl: 208. május 2. Mari és Peti)

2010. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekünk kis csupor volt. mindenki megkérdezte van-e benne lekvár:-) küldök linket innen rendeltem, a lap alján vannak.

[link]

2010. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a sorsjegyes, nálunk az lesz! :)
2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk igazodva a díszítéshez (kék-fehér) fehér (átlátszó) kör alakú anyagba lesz becsomagolva 5 kő (4 kék és 1 fehér) és ez átkötve kék szalaggal. Ez szerencsét hoz. A neten rendeltem meg mindent hozzá.
2010. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mi huttomagnest csinaltattunk elejen egy kozos keppel rolunk s alatta az eskuvonk datuma, egyszeru es olcso
2010. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!