Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltál már olyan esküvőn, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan esküvőn, ami valamiért gáz volt?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott nemrég három, az egyiken a vőlegény alkoholista anyját próbáltuk féken tartani, aki utálta a leendő menyét és fordítva, a zenekar hiába játszott, senki nem akart táncolni.

Aztán egy elgyötört vőlegény egy másikon, akit az előző menyasszony kezéről csapott le a (végül) győztes, többen reméltük, hogy a mienk jobb kedvű lesz majd.

Végül az esküvő, ami totál másmilyen lett, mint amilyet a menyasszony szeretett volna: mulatós zene, “vonatozás”, sok alkohol. A lány vagy tíz kilót fogyott előtte a sok konfliktustol.

Jaj, és meg egy: a vőlegény alkoholista volt, aki letette a poharat. A szülei (élükön a saját szüleivel) totál kiakadtak, hogy nem lesz alkohol, úgyhogy végül mégis lett.

És közben meg egy: a vőlegény másba volt szerelmes, de annak nem kellett, ezért elvette a csajt (akinek amúgy meg is mondta, hogy másba szerelmes), de a menyasszony meg nagyon szabadulni akart az otthoni terrorból, ezért hozzáment.


2020. ápr. 1. 19:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%
#4 ezen besírtam😂😂😂😂😂
2020. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Amin én voltam az nem volt ultragáz, ami ciki volt hogy volt ott egy rokon nő valami jó távoli rokon aki lánykorában állítólag (80-as évek elején) még szép volt és normális viszont ott az esküvőn úgy nézett ki-szó szerint- mint egy prostituált és úgy is viselkedett kb meg a lánya is. Na most ez a prostituáltnak kinéző nő leitatta a vőlegény öccsét, aki baromi részeg lett. Volt akkor ennek a srácnak egy barátnője aki meg beteg volt és közben rosszul lett és hát mivel a pasija részeg volt ezért a csaj anyámat kérte meg hogy kísérje haza.

Ők aztán később sajnos szakítottak is. Amígy az esküvő nem volt rossz, volt kaja is csak ez a szörnyű mulatós zene, vonatozás amit én ki nem állhatok...

2020. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%

Ehh, a sajátom. Másba voltam szerelmes, igazából akárkibe, csak abba nem, aki elvett, de MÁÁÁÁR 26 éves voltam, és ő kérte meg a kezemet, menyasszony akartam lenni, hogy végre mindenki nekem gratuláljon... meg is kaptam méltó büntetésem érte. Végig szenvedtem, vágtam a bájvigyort, a mai napig hallom vissza néha, hogy milyen gyönyörű boldog menyasszony voltam, pedig már 6 éve elváltam :DDD Szóval kívülről helydenagyon szuperül sikerült az esküvő, de én belülről szerintem soha nem szenvedtem még úgy.

Lesz második esküvőm. Két tanúval :D

2020. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szappanoperás gáz történet nem volt, sőt kifejezetten gáz esküvőn sem voltam. (De az is tény, hogy olyan sok lagzin sem voltam.)

Egy volt rosszabb: de ott sem maga az esküvő, csak én éreztem rosszul magam. A pár felvidéki volt, minimum 120 fős lagzi, engem meg beültettek a saját korosztályomhoz a többi huszonéveshez, ami rendben is lett volna, csak hogy a többi fiatal nem magyar volt, hanem szlovák, vagy minimum "keverék, aki inkább szlovákul beszél. Én tudok kb. 5-6 mondatot szlovákul. Próbálkoztam angolul, de ilyenkor úgyis az van, hogy egy idő után lusták nekem fordítani így ők elvoltak szlovákul, én meg a lagzi nagyrészén ültem kukán.

2020. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Délután 5kor a vőfély a domboldalban feküdt teljesen részegen.
2020. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem volt elég a kaja, éhes maradt az egész násznép.
2020. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
74%

Teljesség igénye nélkül ezek voltak a legcikibb pillanatok esküvőkön, ahol voltam:

- zaklatott, nem akart rólam leszállni az egyik 60as részeg családi barátja az ifjú párnak (akkor voltam 21 éves)

- öcsém nagyon részegre itta magát, és hangosan beszélt... vagyis inkább ordított hülyeségeket (nem olyat, ami szórakoztató, hanem ami a családra nézve ciki - pl. hogy a párom munkanélküli, ami nem is volt igaz)... ugyanezen az esküvőn a menyasszony apja, aki amúgy lelkész és nős, kb. minden nőt letaperolt, akivel táncolt (még jó, hogy őt elkerültem)

- ittas idősebb hölgy botrányt csinált - leitta magát, aztán kiverte a balhét a pincéreknél, hogy miért nincs Metaxa, aztán megpróbálta ellopni az asztaldíszeket, aztán a díszekkel a hóna alatt úgy eltaknyolt az étterem kertjében, hogy mentőt kellett hívni

- ifjú párnak a haverjai csinálták a kaját, vmit elszámoltak, és tök későn lett kész a kaja (kb. du. 2 és 7 között arra vártunk, hogy legyen már étel)... ja, és a húsok vághatatlanul kemények lettek

- menyasszony apja egyórás, fárasztó "viccekkel" (mert még fárasztó viccnek sem voltak viccesek) teli tósztot mondott

- ehetetlen ételek ("ócsóba megódottuk" kategória) - torták, amiknek fűrészpor ízük van, romlott pincepörkölt és társai

- nem nagyon puccos, de azért nem is topis esküvőn a menyasszony húga, aki egyben a tanú is volt, beállított egy kifakult, sztreccses kínais mini pólóruhában (láttam már a ruhatárát a hölgynek, tudott volna stílusosabbat felvenni, meg nem is csóró egyébként)... mondjuk arról is lehetne mesélni, hogy a vendégek milyen ruhában képesek beállítani elegáns esküvőkre (az eddigi "kedvencem" a 30+-os nőnek fekete gagyi pólóanyagú csőtop, piros tüll tütü és csillogós vörös Converse cipő kombó... meg úgy a csicsás bazári diszkós miniruhák)

- több olyan egyházi esküvőn is voltam, ahol a pap több időt töltött a vallásos térítéssel, mint a pár összeesketésével - ez nekem mindig rossz ízt hagy a számban (ezek közül az egyikről konkrétan tudom, hogy meg volt adva a papnak, hogy mit szeretnének hallani, azt mondta, rendben, aztán dafke nem)

2020. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Kemény sztorik!
2020. ápr. 7. 21:35
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
A menyasszony ragaszkodott a lagzi helyszínéhez, holott ott max 50 fő fér el kényelmesen. Na erre betuszkoltak dupla annyi embert. Olyan szorosan voltak a székek ha egyszer leültél onnan nem tudtál kijönni, mert a két egymásnak háttal ülők, ha kitolták a székeket és leültek, pont összeértek a székek. Ilyen állapotok közepette még bejelentették hogy svédasztal lehet menni :D persze senki se tudott felállni, így az ételt kiszállító cég alkalmazottai hozták ki a kaját. Ők persze nem voltak pincérek és előfordult hogy egyszer kétszer kilöttyent a leves vagy leesett a hús :D
2020. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!