Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülőköszöntésre milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőköszöntésre milyen virágot szokás adni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Amilyet szeretnek. Legtöbb esetben 1-1 szál vörös rózsát szoktam látni, de láttam már papagáj virágot is. Újabban az Apukák pedig egy feldíszített üveg bort kapnak. Vendéglátásban dolgozom, sok esküvőt látok, nekem ez a tapasztalatom.
2008. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nekem most volt szombaton és egy szál vörös rózsát adtunk nekik, egy ilyen szép lapulevéllel vagy mivel volt díszítve, és egy vörös masni, szép volt és elég. Anyu megszárította könnyen és el tudja rakni egy vázába.
2008. nov. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

igazábol mindegy, egy szál vagy csokor, mindegy.

arra figyeljetek ne kreppbe rakják, mert az fog, és ne legyen benne liliom, mert ha nem szedik le a porzokat az megint fog, aztán szinezett virág se legyen mert az is fog, és én szeme´lyszerint imádom a margaréta krizanténumot de sokan még azt is temetöi virágnak gondolják, és sértödés lehet belöle.

nekem margaréta krizanténumbol volt az egész esküvöi diszítésem, hófehérböl, még a hajamban is az volt. gyönyörü volt.

egy virágos

2008. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. nov. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!