Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek a járvány miatt halaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a járvány miatt halasztódik az esküvője, mennyire viseli meg a dolog érzelmileg?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Mi nem halasztjuk, mert nem másnak házasodunk össze, hanem magunknak.

2 tanú és mi leszünk a polgári szertartáson, este többen vacsorázunk együtt.

Nem ezen múlik, hogy boldogok leszünk-e.

2020. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom annyira, mint akinek elhalasztódik 2 házibulija, meg egy nyaralása.
2020. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor a kérdés nem neked szólt :)

Egyébként gratulálok!

2020. ápr. 12. 16:08
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem van akinek most jól is jön a járvány! Kollégám panaszkodott az év elején, hogy kénytelenek meghívni egy csomó "potyázót", távolabbi rokon, vagy mert annó őket is meghívta az illető stb. Most legalább megtarthatják szűkebb körben, és olcsóbban.
2020. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
A férfiaknak nem annyira, mert ők jórészt csak biodíszletnek számítanak. A puccos esküvő általában a "menyasszony nagy napja". Őket jobban megviseli, hogy nem lehetnek a középpontban.
2020. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Nekunk csak a templomi es a lagzi csuszik. Hat egy hetig elegge padlon voltam mivel mar egy eve szervezzuk. De most mar ugy vagyok vele hogy jobb igy. Tobb idonk van pl a nyitotanc gyakorlasra.
2020. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Rokon lányka még a héten is vitte a meghívókat a júliusi esküvőre. Egyszerűen nem fogja fel ésszel, hogy max két tanúval engedik most megtartani. Annyi, hogy étterem helyett hagyományos sátoros lagzit akar a rokon telkén. A spanyol nászutat se mondta még le.

Elképzelésem sincs, mi jár a fejében, vagy hogy fogja viselni, ha napokkal az esküvő előtt tudatosul benne.

Mi már jeleztük, hogy nem leszünk ott. (Azt mondtuk, hogy a szertartáson igen, a bulin nem, mert eddig tálaltunk bébi szittert, és gyerekmentes esküvőt akart. Hát az fix, hogy gyerek se lesz ott. 🙄)

2020. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt tudom mesélni, amit sógoromon látok.

Nekik májusban lett volna, nem túl nagy létszámú, de neki nagyon fontos lett volna, hogy ne legyen még kevesebb fős, és legyen minden "rendesen": puccos kajálás, fotós, szép ruha, stb.

Nagyon nehezen szánta rá magát a halasztásra, de muszáj volt, mert pl. akit felkért tanújának, az a bácsi már elmúlt 90, és nem ment volna el.

Írták előttem, hogy a pasi sokszor biodíszlet az esküvőn, és inkább a nő akarja. Nem mindig, sógoromnak fontosabb ez, mint a menyasszonyának, a férfi akarja nagyon.

Azt látom rajta, hogy őt ez nagyon megviselte.

2020. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Júliusban szerintem már lehet egy szolidabb, nem több100 főset tartani.


90 éves bácsi a tanú? Az igen!

2020. ápr. 12. 16:48
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi mind a ketten vártuk az esküvőnket, mégsem viselt meg. Nászútról a repjegyet visszakaptam a légitársaságtól, a ruhák, amik megvannak, jövőre is jók lesznek, az étterem/dj/fotós/stb-vel pedig megállapodtunk, hogy jövőre ugyanúgy beszámít a befizetett pénz, szóval anyagilag semmit nem buktunk.


Ha nem az anyagi oldalát nézzük a dolgoknak, akkor sem változik semmi. Együtt élünk ugyanúgy, nem ezen múlik, hogy boldogan telnek-e a napjaink. Jövőre megtartjuk és kész.

2020. ápr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!