Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nálatok feltétel az előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok feltétel az előbb együtt éles az eskuvohoz?

Figyelt kérdés
Vagy osszehazasodnatok úgy is, hogy nem éltetek meg együtt a párotokkal?
2020. ápr. 22. 22:58
1 2
 1/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
94%
Ezen sosem gondolkodtam, de úgy hiszem,sokszor igaz, lakva ismerszik ki az ember. Mi elsőnek laktunk együtt, és utána házasodtunk. Bár nekünk enélkül is okés lett volna, de mi elég egyszerű emberek vagyunk, másoknál ez úgy gondolom, kell
2020. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Teljesen más az együttélés, mint az amikor simán sok időt töltesz a másikkal.
2020. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
igen, fontos előtte együtt lakni
2020. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2020. ápr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen, feltétel. 1-2 évet minimum optimálisnak tartok, mielőtt házasságra kerül sor.
2020. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem fontos a házasság és egy ilyen döntést nem hozok meg pár összejàrásra alapozva. Velejéig kiismeemrtem a férjem is, mielőtt igent mondtam.
2020. ápr. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%
soha! az együttélés után mitől lesz más, hogy összeházasodtunk?
2020. ápr. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%

Összeköltözés előtt is tisztában voltunk egymás dolgaival, hibáival, előnytelenségeivel, de így, hogy már hónapok óta együtt vagyunk kezelni is megtanultuk ezeket a dolgokat.

Más más családi szokások között nőttünk fel, különböző rutinokkal költöztünk össze, így nagyon kellett, hogy együtt éljünk.


A vírus alatt sem változott sok minden ezen a téren, pedig itt vagyunk egymás nyakán.

Én abszolút boldog vagyok, hogy van lehetőségünk együtt élni és tanulni egymást.

2020. ápr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk nem volt hová összeköltözni (albérletre pedig nem akartuk kiszórni a pénzt). 3,5 év után házasodtunk, még épült a lakásunk, így mi a tényleges együttélést házasan kezdtük meg. Összerázódtunk így is, 22 éve együtt.
2020. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltetelnek mondanam hanem racionalis dontesnek. Mi is 5 evig eltunk egyutt elotte, most mar masfel honapja vagyunk osszezarva nonstop, semmi meglepetes nem ert, gordulekeny minden.
2020. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!