Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Merjünk innen menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjünk innen menyasszonyi ruhát venni?

Figyelt kérdés

[link]


Olvastam a Quora kérdezőoldalon válaszokat a DHGate weboldalról, és azt írták, biztonságos, ha nem érkezik meg a termék, két hónap után panaszt lehet tenni, és visszafizetik a pénzt.

Magán az oldalon is írják, hogy amennyiben a leírás, a bemutatás, vagy a minőség terén problémák lennének, visszafizetik, illetve ha az eladó nem lenne együttműködő, további segítségnyújtást tudnak felajánlani.


Illetve magára az eladóra is átkattintottam, ajánlott eladó, és 98,2%-ban pozitívra értékelt a visszajelzések alapján.


Ruhát nem szívesen veszünk online, próba nélkül, főleg mert állandóan viaszatérő horrortéma a tönkretett esküvő egy megtévesztő ruharendeléssel az internetről, de ilyet nem nagy eséllyel találunk itthoni kis üzletekben, és túlságosan tetszik ahhoz, hogy más legyen helyette.


2020. máj. 11. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem attól félnék, hogy nem érkezik meg, hanem hogy köze nem lesz a képen szereplő darabhoz.
2020. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a mi félelmünk is elsősorban, de erre írja az oldal, hogy ilyen esetben is visszatérítik az árát.
2020. máj. 11. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer Ft körül van az ára? Magyarországon még kölcsönözni sem tudsz ennyiért minőségi ruhát. Kétlem, hogy ilyen olcsón szép, minőségi anyagból készült, alakra passzoló ruhát kapsz.
2020. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ruha? Mintha nem is lenne rajta semmi. Ribis "ruha"
2020. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszámítva, hogy szerintem ez a ruha inkább hálószobába való, én nem mernék innen rendelni, meg úgy sehonnan.

Pedig szoktam néha netről ruhát rendelni, mert nem vagyok alkatilag problémás, tehát ami papíron a méretem, az szinte biztos, hogy jó is, viszont a menyasszonyi ruha azért fontosabb. Nem kockáztatnék.

2020. máj. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A ruha borzalmas. Égne a pofámról a bőr ha ilyenben kéne végig lejtenem a hivatalban, ne adj isten a templomban (bár oda be se engednének ebben). Elvileg ez életed egyik legfontosabb napja és elhiszem hogy spórolni akarsz na de ennyire? Szalonokban is kifutó kollekciós darabokat lehet már venni 50-60 ezer között (vagy még olcsóbban) vagy akár meg is varrathatod magadnak, hogy pont ilyen legyen. Azt olcsóbban megúszod mert anyagköltség se sok lesz, ahogy látom.
2020. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyet biztosan nem talalsz menyasszonyi ruha kolcsonzoben mert a joizles hatarat alulrol sem surolja, ne haragudj.


De h a temahoz is hozzaszoljak, valoszinuleg koszonoviszonyban sem lesz a megvasarolt darab ahhoz amit a kepen latsz.

2020. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabad online venni, akkor sem, ha eredeti és extra minőség. Centire pontosnak kell lennie, hogy stimmeljen az alakodon, pont ott takarjon, ahol kell stb. Egyébként nem ilyet fogsz kapni, hanem nagyanyád függönyéből lesz kb. elkészítve és senki semmit nem fog visszafizetni. Nem úgy értik, hogy ha mégis gyagyi kínai, akkor visszadják. Alap, hogy gagyi kínai lesz, mire számítasz?
2020. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy példa, látszik, hogy egy fos. De ha megreklamálnád, akkor azt mondanák, hogy de hisz ez olyan, mi a fene bajod van????

2020. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!