Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vegyek fel a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel a polgári esküvömre? Jövöhéten lesz és 8 hónapos terhes vagyok.

Figyelt kérdés
a kosztümök nagyon nem állnak jól mert fiatal vagyok és túlzottan babaarcom van. Kérlek adjatok valami tanácsot mert nincs ötletem mi olyat vegyek fel, ami még jól is állna. Alacsony vagyok (168 cm), vékony de a pocakom nagy. Minden ötletet várok:)
2010. júl. 29. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valami csinos (esetleg fehér) mell alatt megkötős ruhát vennék fel a helyedben.
2010. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp valami szép, mell alatt szabott ruhát. Ez nem szorítja a hasad, kicsit ápol és eltakar, emellett nagyon elegáns tud lenni.
2010. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Pánt nélküli fehér vagy ekrü szinű egyenes szabású ruha,nagyon csinosan áll kismamákon és azért alkalmi is.

Esetleg ha vennél egy ilyet,nem kell drága.

2010. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk valami ilyesmi?


[link]

2010. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat, igen ez nagyon tetszik!:)

Hol tudnék ilyesmit venni? Mert ahogy néztem külföldi oldalról van de nagyon szép!

2010. júl. 29. 21:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.én kimondott kismama-ruha boltban keresnék valamilyen csinos egyberészes szoknyát.Nem tudom mennyire ragaszkodsz a fehérhez.Valami ilyesmit,az árat ne nézd csak a fazont.

[link]


Sok boldogságot!!

2010. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
előző ez nagyon király én is ilyesmi pánt nélkülire gondoltam:D
2010. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket nézdd meg, kérlek! :)


[link]

2010. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, nekem a harmadik (nem fehér) gyönyörű... Énis menya vagyok, nem babás, de ha egy mamit ilyenbe látnék, sztem nagyon szép! De az előzőek is...
2010. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hirtelen ezeket találtam, a másodiknál még akció is van. :)

Sok boldogságot!!!!!!!

[link]

[link]

2010. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!