Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha valaki tűzpiros ruhában jelenik meg az esküvőn? Nem illetlenseg?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 13:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az. Az egyik rokon esküvőjén az egyik csaj piros ruhában volt, ami-mint éjfélkor kiderült - kísértetiesen hasonló volt a menyecske ruhához.
2020. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

Nagy illetlenség és nagyon gáz.

Egyszínű fehér, fekete és piros ruhát nem veszünk fel vendégként esküvőre.

2020. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Attól függ. Én vendégként mindig meg szoktam kérdezni a párt, hogy van-e valami tiltólistás szín (fekete, fehér, piros, ami tipikusan ellenjavallt), vagy van-e valami színtartomány, amit előtérbe helyeznek (voltam olyan esküvőn, ahol a pár kérte, hogy a vendégek pasztellszínű, semleges ruhákban menjenek, hogy a közös csoportkép jól mutasson és senki ne tűnjön ki extrém színű vagy mintájú ruhával) és ahhoz mérten megyek.

Nyilván a párt nem fogom megsérteni, de engem a többi vendég véleménye nem érdekel.

2020. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Esküvőn a fehér a menyasszonyi ruha miatt, a piros meg a menyasszonytánc miatt nem illendő. Nem arról szól az esemény, hogy öltözd túl a menyasszonyt. :D
2020. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Igen gáz. Szerintem tiszteletlenség is. Ez olyan, na lássuk mit nem illik én majd épp azt csinálom, mert nehogy már nekem megmondják, hogy mit csinálhatok meg mit nem.
2020. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Illetlenség és tiszteletlenség. Egy estét bírjunk már ki, hogy ne olyan színű ruhában menjünk...
2020. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
14%
Nagy vágyam, hogy egyszer tönkretegyek egy esküvőt. Semmi különös, csak szórakozásból (mint egy gyermeki csínytevés). Ő is biztos ilyen. Dugnék vele. Az esküvőn.
2020. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem akkora hülyeség, hogy tiszteletlensèg a piros ruha esküvőre....


A fehéret még csak-csak megértem, oké, legyen a menyasszony színe, de nekem eszembe sem jutott volna megsértődni anno az esküvőmön, ha valaki pirosban vagy feketében jön...nem is értem, miért csapnak itt etikai drámát belőle egyesek.

2020. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Sunshinedoll ***** válasza:
51%

Én se nagyon értem. Akárhány esküvőn voltam az elmúlt években, mindenhol volt piros-fekete meg fehér ruhákat viselő emberek és senki nem drámázott rajta.

Mellesleg nem tudom, egy piros ruha mennyivel vadítóbb és feltűnőbb, mint egy puncsos rózsaszín vagy sárga.

Megértem, hogy 30-40 éve nem volt illendő, de nálunk még falun se kritizálja senki az ilyet.

2020. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%
A fehér a menyasszony színe, a piros meg a menyecske ruhája.A fekete a gyászé.Ezért nem szokás ezt a három színt felvenni
2020. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!