Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényem idióta testvérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem idióta testvérét illetlenség lenne nem meghívni az esküvőmre? "Lehet" ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Nos sosem szerettük egymást, az elejétől kezdve. Olyan tulajdonságokkal rendelkezik amit ki nem állhatok egy emberben. (pl önző, hazudozik, beképzelt, azt hiszi körülötte forog a világ, azt hiszi ő a legokosabb, közben egy hülye p*csa)

Évről évre egyre rosszabb lett a viszonyunk. Már 2-3 éve nem is találkoztunk egymással, de voltak nézeteltéréseink a neten is.

Amikor eljegyzett a vőlegényem csak annyit bírt reagálni rá hogy ugye ez egy vicc? Meg hogy szóhoz se jut meg hasonló pozitív dolgok.

Szóval mivel ennyire "örül" nekünk úgy gondoltam hogy eszem ágában sincs meghívni az esküvőmre, na meg amúgy is a hátam közepére nem kívánom azt a nőt. A vőlegényem gondolom szeretné meghívni, de én nagyon nem, most minek? Nem örül nekünk, csak azért mert családtag?



2019. júl. 5. 13:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a pároddal kéne megbeszélni és ha ő megszeretné hívni, akkor kötelességed a csajt elviselni a párod kedvéért.
2019. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet nem is jönne amennyire "szeretjük" egymást. (Ebben reménykedek legjobban:D)
2019. júl. 5. 13:28
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked meg a vőlegényednek kell megbeszélni. Elvileg nem kötelező bárkit meghívni vagy részt venni rajta, de mivel közeli rokonról van szó elég cinkes lehet, ha nincs ott. Ezt a meccset rábíznám a testvérpárra inkább.
2019. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
36%
A neki szánt meghívó legyen picit más mint a többi vendégé , hogy ne legyen kedve elmenni se :D
2019. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a te esküdőd, hanem a TI esküvőTÖK. A vőlegényednek feltételezhetően fontos a testvére jelenléte, hiszen ez az ő nagy napja is nem csak a tied. Attól, hogy a leendő sógornő téged nem szeret, még a testvérét valószínűleg igen, hisz ha nem így lenne nem akarná hogy jelen legyen.

Ezt a döntést nem hozhatod meg egyedül.

Vagy nem tudom neked hogy esne, ha ő közölné, hogy anyád nem jöhet mert nem bírja a fejét :)

2019. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedés helyett a vőlegényeddel kellene beszélni erről , mivel neki is van beleszólási joga a saját esküvőjébe.

Egyébként a reményt a helyedben félretenném. Az ilyen típusú emberek már csak bosszantásképpen is elmennek. Ezt élvezik.

2019. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Csak hogy az én családomból senki nem viselkedett vele f**zfej módon (főleg nem ok nélkül:)).

Ha tudnám hogy utálják egymást egy családtagommal ilyen szinten és én sem lennék vele a legjobb viszonyban akkor lehet én sem hívnám meg. Ők sem az a testvérpár akik imádják egymást, évente párszor találkoznak akkor is csak veszekedés van.

Én annyira imádom a testvéremet, nem telik el úgy nap hogy ne beszélnénk, 1-2 hetente legalább 1x találkozunk, pedig kevés a szabadidőnk, össze sem lehet hasonlítani ezt az övékkel. Persze attól a testvére, de neki sem a szíve csücske.

Mondjuk lehet azért fog jönni mert a vőlegényem családja le fog rendezni egy sor veszekedést vele hogy meggyőzzék hogy kötelező program. Igazából nem is az a lényeg, mert mivel az én családom ott lesz, ez a kis csitri nem fog érdekelni, csak jól esne pofára ejteni hogy ő nem lesz meghívva ha már így viselkedett velünk. Ezzel nem is nekem okoz nagy fájdalmat hanem a saját testvérének, bár hogy foghatná fel? Buta mint a...

2019. júl. 5. 13:39
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez nem a TE esküvőd, hanem a TI eskuvotok, és nem csak te hívod meg a vendégeket. Ha a volegenyed látni akarja a tesojat, akkor ott a helye.
2019. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, ez nem csak a te esküvőd, ugyanúgy a vőlegényednek is joga van vendégeket hívni. Én azt gondolom, bármennyire is nem kedvelitek egymást a testvérével, szerintem illik meghívni, mégiscsak a testvére. Aztán ő majd eldönti hogy el akar-e jönni vagy nem.
2019. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
57%

Fuh, azért te sem vagy semmi hallod...

“AzénénénÉÉÉNesküvőm, majdjólpofáraejtem, deamúgynemiséérdekeeel, csak egy khibaxott hisztis, óvodás phicsa vagyok, mindenkitlexarokavőlegényemmelazélen, áááOÁÁ!!!” Szinte látom, ahogy csapkodsz bhaszod...

Am ilyen hozzáállással én inkább a leendő házasságom miatt aggódnék; qrva gyorsan elkezdenék magamon kívül másra is figyelni, elsősorban pl. a vőlegényemre...

2019. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!