Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha valaki tűzpiros ruhában jelenik meg az esküvőn? Nem illetlenseg?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 13:36
1 2 3
 21/26 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Tudjuk, miért nem szokás. Ettől függetlenül szerintem maradi szokás, és nem voltam az elmúlt 10 évben olyan esküvőn, ahol ez bárkit is érdekelt volna.
2020. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Mi kb 3 éve voltunk egy lagzin, barátom választott nekem egy piros egyszerű ruhát a derekán fekete szép masnival. Nagyon kis szolid ruha, akár kb egy 15 éves is felvehetné nem lenne kihivó. Féltem nagyon hogy majd lenéznek miatta... Kár volt. A násznépben volt piros ruhás, fekete ruhás, sőt- fekete-fehér ruhás is. Nem volt belőle semmi baj.
2020. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

"Megértem, hogy 30-40 éve nem volt illendő, de nálunk még falun se kritizálja senki az ilyet."

Egyetértek. Az utóbbi időben több falun tartott esküvőn voltam, ahol tényleg élnek a hagyományok és a nénik is árgus szemekkel figyelnek. A násznép harmada feketében volt (fiatalok is), piros ruha is volt pár.

Aki nem látja a különbséget egy temetésre való fekete ruha és egy lagziba vagy más estélyre való fekete ruha között, ott szerintem problémák vannak.

A pirossal csak az lehet a "baj", hogy könnyen tud "sok" lenni, erre érdemes figyelni.

2020. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
73%

Van három szín, amit nem nagyon kéne felvenni, szerintem igazán betartható.

Ráadásul azzal semmi baj nincs, ha részletekben piros, fekete vagy fehér. De egyszínű tűzpiros, egyszínű fekete vagy fehér ruhát simán lehet hanyagolni.

2020. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Elvileg nem illik. Manapság tényleg már kevésbé érdekli általánosságban az embereket, de sokan még figyelik ezt. Én szoktam figyelni, hogy ne vegyek fel egyszínű piros, fehér vagy fekete ruhát, szerintem ez nem egy nehezen betartható dolog.
2020. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem illik, mert az hagyományosan a menyecskeruha színe. Persze ez a szabály már úgy-ahogy hígult, de sztem még akkor sem illik ennyire feltűnő, rikító színben menni, mert nem illik túlcsicsázni, túlöltözni a menyasszonyt. 2 évvel ezelőtt voltam esküvőn, ahol az egyik vendég glitteres piros tütüszoknyás szettben volt glitteres vörös Converse-cipőben, 20-as évei végén járt... hát elég kínos volt, mindenki csak nézte, hogy mennyire borzalmasan néz ki és mennyire illetlen.
2020. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!