Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azt olvastam itt a kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt olvastam itt a kérdések között, hogy házasságkötés után 30 nap áll rendelkezésre, hogy kicseréljük az okmányokat. És ha ez nem történik meg? Akkor érvénytelen a házasság?

Figyelt kérdés
jövöhéten házasodunk, viszont 1 hónapon belül szülök. Semmiképpen sem tudom elintézni ezt ennyi idön belül, csak a pici születése után. Milyen hátránnyal fog ez járni?
2010. aug. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak ha nem csináltatod meg akkor azt hiszem nincs ingyen.(lehet nem jól tudom hogy ingyen van addig)
2010. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én 8 éve mentem férjhez, de a taj kártyám, és az adókártyám még mindig a lánykori nevemen van.Soha nem volt bajom belőle, a többit sem azonnal cseréltettem, pár hónap múlva.
2010. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor jó, megnyugodtam:) köszi szépen a válaszokat!
2010. aug. 1. 19:12
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ezt olyan jó olvasni,mert nem szeretem azt olvasni hogy elválnak,olyan szép ha összeesküdnek :)
2010. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A taj és az adó kártyáz név változás esetén ingyen és bérmentve akár mikor kicserélik!
2010. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Sok sok boldogságot, örömöt!!!! :))))))))

Semmiylen hátránnyal nem fog járni, a baba papírjaival elintézheted a tiédet is :)

2010. aug. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket és a jókívánságokat! Nagyon aranyosak vagytok! Mindenkit felpontoztam:)
2010. aug. 1. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
mi nyáron házasodtunk, decemberben született a kislányunk és csak januárban intéztem a személyimet. senki nem kérdezte, hogy miért akkor, semmi gond nem volt. taj kártyámat kb. 6 év után, azt is csak azért mert elveszett, adókártyám meg még a régi.
2010. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
A baba papírjait a kórház intézi, mire haza engednek benneteket, a apapírok is a kezedben lesznek. A saját papírjaidat pedig sokkal jobb terhesen elintézni, mint egy újszülött babával, miközben esetleg folyik a tejed, stb. Én azt javaslom -hacsak nem mentek egy hónapos nászútra-, hogy az esküvő után menj be az okmányirodába személyit cseréltetni, legalább ez legyen meg, ha már megváltoztattad a neved. A többit is elintézném a helyedben, de ha nem megy, akkor a többi iratot később, viszont hidd el nekem gyerekkel sokkal nehezebb lesz,a kár azért , mert babakocsival nehezebb minden, akár azért, mert nincs kire hagyni a kicsit, szóval ilyen szabad már nem leszel, mint most.
2013. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!