Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A házasság pillanatában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság pillanatában tönkrement kapcsolatokról történetek?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre vagyok kíváncsi, hogy miért éppen az esküvő idejében váltak szét a felek vagy közvetlen a ceremónia után.
2011. okt. 29. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a környezetemben volt több ilyen is, aztán házasságkötés utáni 1 éven belül elváltak. Tulajdonképpen azért következett be, mert soha nem éltek együtt, csak találkozgattak hetente 3x-4x, majd amikor összeköltöztek, jött a robbanás.
2011. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Túl hamar jegyezték el egymást és házasodtak, pl másfél hónap után 1 év után és semmi együttélés nélkül...úgy meg nem ismered igazán a másikat hogy ezen nem mész át, ennyi.
2011. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én néhány éve voltam egy olyan lagziban, ahol az esküvő után, a vacsorán összeveszett az ifjú pár (szülők generálták a dolgot), hajnalban már nem is együtt mentek haza. Pár nap múlva pedig beadták a válókeresetet... Elég durva volt.
2011. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!