Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Novemberben megkerte a kezemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novemberben megkerte a kezemet. 2 het mulva eskuvo. Ma este ezt a beszelgetest talaltam a telefonjaban." Én meg megnősülök majd kiderul jo dontes volt vagy sem. Birok e a veremmel vagy sem." Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most mit tegyek? Ez nekem nagyon rosszul esik, hogy ezt latom a telefonjaban, egy baratjanak irta.

2 eve megcsalt ami kiderult tobb lannyal is...igaz en nekem is volt vaj a fulem mogott randiztam titokban valakivel meg az ő megcsalasa elott, de vegul elkotelezodtunk egymas mellett en nagyon szeretem. Azt hittem ő is, bar tobbszor mondta hogy nagyon fel a hazassagtol. 40 eves most es tudja hogy el kell ra szannia magat, de fel. En 28 eves vagyok. Miert irt ilyen mondatot?



2020. júl. 11. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Hagyjam ott
Csak fel. Nincs semmi baj
Tuti par ev es megcsal
121 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
lépj vissza.
2020. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Jó ez így. Mind a ketten ugyan annyira veszitek komolyan a kapcsolatot.
2020. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy házasság elején senki nem tudja, hogy mi lesz később, csak nem beszélnek róla. Ha már ezt így megláttad, beszéljetek róla!
2020. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Akinek ez kényszer inkább ne tegye, basszus szép kilátások... Ennek nincs semmi értelme így. Fogadjunk azért akar nősülni mert itt az ideje "benne van a korban" vagy a környezete nyaggatására tök mindegy, szerintem ne köteleződj el vele. Olyannal érdemes aki értékel és tisztel és egy percre sem dilemmázik azon hogy veled éljen csak.
2020. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Ezért nem kell turkálni a másik telefonjában :D

Egyébként meg szép kis kapcsolat, mindketten csaltátok a másikat..Nem jósolok túl sok jövőt. Kivéve,ha nyitott házasságban éltek majd és orrba-szájba csaljátok egymást.


23L

2020. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Semmi értelme nem lesz ennek az esküvőnek
2020. júl. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"2 eve megcsalt ami kiderult tobb lannyal is..."


Na, eddig a pontig sajnáltalak. Egy szánalmas ostoba tyúk vagy, ha hozzámész, tényleg megérdemled, hogy mellette cseszd el a maradék fiatalságod. Istenem, nőként mennyire felpofoznám az ilyen hülye nőket...

2020. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit nem érteni: egyáltalán nem biztos abban, hogy hűséges tud majd maradni hozzád az esküvő után. Szerintem minden házasságban benne van az efféle kockázat, vannak elbizonytalanodások, de hogy valaki az esküvője előtt két héttel érezze így, az azért elég meredek. Én azt érzem ebből, hogy legalább kétharmados az esélye, hogy előbb-utóbb meg fog csalni, és ezt ő is tudja. Neked kell eldöntened, hogy bevállalod-e ezt a kockázatot, vagy időben kilépsz. Szerintem mivel elég fiatal vagy, még bőven volna esélyed egy újrakezdésre és egy boldog családi életre egy rendesebb férfival - nincs szükséged arra, hogy bevállald ezt a kockázatot. Gondolj bele, milyen érzés lesz, amikor egy-két év múlva az ő gyerekével a hasadban hallod a hírt, hogy félrelépett. Durva helyzet, amelyet nem kívánok senkinek.
2020. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Többször megcsalt, fél/nem biztos hogy el akar venni és nem tudja hogy hűséges tud maradni hozzád. Ha ezek nem elég figyelmeztető jelek házasság előtt, akkor semmi.
2020. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem...

Mit?

Mit lehet nagyon szeretni egy olyan emberen aki nem egyszer megcsalt ? Az üzenetből világosan kitűnik az is hogy ez mások számára is nyilvánvaló..

És még most sem biztos benne

hogy kell e neki a házasság (magyarul te!)

És hogy vajon a gatyájában tudja e tartani az "agyát "


Ez már most mínusz nulla értékű kapcsolat a szememben..

Te meg szereted...

Olyan ez mint egy kedvenc kajád..szeretem a megpörköltet ...igaz hogy ez romlott, de a neve marhapörkölt és mivel szeretem, megeszem...Jó étvágyat!

2020. júl. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!