Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Novemberben megkerte a kezemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novemberben megkerte a kezemet. 2 het mulva eskuvo. Ma este ezt a beszelgetest talaltam a telefonjaban." Én meg megnősülök majd kiderul jo dontes volt vagy sem. Birok e a veremmel vagy sem." Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most mit tegyek? Ez nekem nagyon rosszul esik, hogy ezt latom a telefonjaban, egy baratjanak irta.

2 eve megcsalt ami kiderult tobb lannyal is...igaz en nekem is volt vaj a fulem mogott randiztam titokban valakivel meg az ő megcsalasa elott, de vegul elkotelezodtunk egymas mellett en nagyon szeretem. Azt hittem ő is, bar tobbszor mondta hogy nagyon fel a hazassagtol. 40 eves most es tudja hogy el kell ra szannia magat, de fel. En 28 eves vagyok. Miert irt ilyen mondatot?



2020. júl. 11. 00:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ismerve a nők (és úgy általában az emberek) viselkedési mintáit, gyanítom, hogy most sem sikerült sokkal hűségesebb párt választanod. Ezen azért gondolkozz el, ha gyanús jelet látsz.
2022. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!